Łaciate Butter 83% fat

Łaciate
55
Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?Łaciate Butter 83% fat
55
Bardzo dobre.Łaciate Butter 83% fat
55
Super ,Tak jak w opisieŁaciate Butter 83% fat
55
SuperŁaciate Butter 83% fat
55
masło całkowicie zgniecioneŁaciate Butter 83% fat
55
GutŁaciate Butter 83% fat
441Łaciate Butter 83% fat
wysoka zawartość witamin A, D, K
Łaciate Butter 83% fatŁaciate Butter 83% fat
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-12-12

pojemność

cena za kilogram

38,25 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820000257

5900820000257

price: 7,65 zł

7.65 PLN 2026-12-12 NewCondition
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
37,15zł/kg

price: 7,43 zł

PLN
1
17
expiry date 2026-11-24
Łaciate Łaciate Butter 83% fat Łaciate Łaciate Butter 83% fat
200 g
38,25zł/kg

price: 7,65 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-12
śmietanka, witamina D₃, witamina K₂, Zawartość tłuszczu 83 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna3095 kJ / 753 kcal
tłuszcz83 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone54 g
węglowodany0,8 g
w tym cukry0,8 g
białko0,6 g
sól0 g
witamina A735 µg (92 % RWS*)
witamina D2,5 µg (50 % RWS*)
witamina K37,5 µg (50 % RWS*)
*RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
wysoka zawartość witamin A, D, K
Features:zawartość tłuszczu 83 %
brand:Łaciate
Legally regulated product name:Masło ekstra wzbogacone w witaminy D? i K?.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data na spodzie opakowania. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Chronić przed światłem.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 41 ocen.

  • 2026-04-24 14:03:47Dostarczono paczkę wszystko przyszło w idealnym stanie i szybko dziękuję i do następnego razu ? pozdrawiam serdecznie ?
  • Marek , 2025-07-23 18:59:34Bardzo dobre.
  • Renata,M , 2024-01-31 13:02:05Super ,Tak jak w opisie
  • Renata.M , 2022-04-11 13:25:46Super
  • Danuta Jackowska , 2019-07-31 14:13:30masło całkowicie zgniecione
  • Beata , 2015-09-13 17:40:26Gut



Jagr extra butter from Warlubie Jagr extra butter from Warlubie
200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-08
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
Kerrygold Butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
20
expiry date 2026-12-22
Piątnica Piątnica Country butter Piątnica Piątnica Country butter
83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
27
expiry date 2026-12-13
Kerry Gold Traditional Irish Kerry Gold Traditional Irish
salted kerrygold butter 200 g
56,10zł/kg

price: 11,22 zł

PLN
1
10
expiry date 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Extra rural Mlekpol Rolmlecz Extra rural
butter 83% 200 g
37,45zł/kg

price: 7,49 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-10-31
Dziugas Dziugas Sweet cream butter Dziugas Dziugas Sweet cream butter
82% fat 200 g
34,95zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2026-11-13
Mlekovita Mlekovita Clarified Mlekovita Mlekovita Clarified
butter 99.9% fat milk 200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-21
Łaciate UHT spotted milk 0.0% Łaciate UHT spotted milk 0.0%
1 litr

price: 5,14 zł

PLN
1
25
expiry date 2027-05-31
Łaciate UHT spotted milk 0.5% Łaciate UHT spotted milk 0.5%
1 litr

price: 5,13 zł

PLN
1
29
expiry date 2027-05-14
Łaciate Spotted milk 2% UHT Łaciate Spotted milk 2% UHT
1 litr

price: 4,61 zł

PLN
1
119
expiry date 2027-08-12
Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
1 litr

price: 4,64 zł

PLN
1
84
expiry date 2027-08-19
Łaciate UHT spotted milk 3.2% Łaciate UHT spotted milk 3.2%
500 ml
5,40zł/l

price: 2,70 zł

PLN
1
24
expiry date 2027-02-14
Łaciate milk powder 26,5 % Łaciate milk powder 26,5 %
500 g
38,22zł/kg

price: 19,11 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-02-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5