Melvit flour type 500 Mazowsze Poznan

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1457 kJ / 343 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 2,3 g |
| Białko | 10,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
price: 5,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/wheat_flour_flour_for_baking_homemade_bread_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10
price: 3,74 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Flour_Mazowsze_flour_type_450_typ_450/57768.htmlprice: 3,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Flour_Mazowsze_luxurious_type_550_typ_550/57769.html2027-03-09
price: 3,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Flour_Mazowsze_krupczatka_type_450_typ_450/57770.html2027-02-02
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.html






Shopping Cart