Melvit Rice Basmati India 4x100 g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1485 kJ / 350 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 76 g |
| - w tym cukry | 0,2 g |
| Błonnik | 0,7 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
price: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags_of_100g/26262.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_White_rice_4x100_g/27660.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_brown_rice_4_bags_torebki/30223.htmlprice: 8,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_Basmati_Rice/38339.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart