Melvit rice gruel

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1424 kJ / 336 kcal |
| Tłuszcz | 0,9 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 5,3 g |
| Białko | 7,3 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
1. Zagotować 250 ml wody lub mleka.
2. Wsypać ok. 40 g (3 łyżki) kleiku ryżowego.
3. Mieszać na małym ogniu przez 2 minuty do uzyskania jednolitej konsystencji.
ul. Grójecka 194 lok. 91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35, Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194 lok. 91
02-390 Warszawa
tel. +48 29 760 98 51
fax +48 29 760 98 41
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
price: 8,43 zł
PLN https://en.dodomku.pl/white_rice/26017.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags_of_100g/26262.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 8,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sonko_long_grain_white_rice/26656.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_White_rice_4x100_g/27660.htmlprice: 3,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/barley_groats_rural/33696.html






Shopping Cart