Metelliana tomatoes shredded without skin

Metelliana
Metelliana tomatoes shredded without skinMetelliana tomatoes shredded without skin
masa netto

masa netto

690 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-31

pojemność

cena za kilogram

11,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80103011

price: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-08-31 NewCondition

świeże pomidory, sól 0,3%, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. 


Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Alce Nero Alce Nero Passata tomato Alce Nero Alce Nero Passata tomato
sauce 3x200g BIO 600 g
25,60zł/kg

price: 15,36 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-31
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Puree Passata BIO 680 g
15,25zł/kg

price: 10,37 zł

PLN
1
8
expiry date 2029-12-31
Dawtona Dawtona Tomato puree with Dawtona Dawtona Tomato puree with
Polish herbs 500 g
11,28zł/kg

price: 5,64 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-06-26
la BIO IDEA La Bio Idea Tomato la BIO IDEA La Bio Idea Tomato
Passat puree in a BIO carton 500 g
16,78zł/kg

price: 8,39 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-11
la BIO IDEA La Bio Idea Passata la BIO IDEA La Bio Idea Passata
with BIO basil 680 g
19,87zł/kg

price: 13,51 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-12-31
Metelliana Metellaana Chickpeas Metelliana Metellaana Chickpeas
in brine 400 g
13,80zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-05-31
Metelliana Metelliana A mixture Metelliana Metelliana A mixture
of 4 varieties of beans in brine 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-07-31
Metelliana Metelliana Kidney Metelliana Metelliana Kidney
Beans red 400 g
14,55zł/kg

price: 5,82 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-06-30
Metelliana Metelliana Canellini Metelliana Metelliana Canellini
white beans 400 g
13,38zł/kg

price: 5,35 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-07-31
Metelliana Metelliana peeled Metelliana Metelliana peeled
tomatoes, cubes 400 g
15,35zł/kg

price: 6,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-29
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5