Mlekovita Mozzarella Classic 19% fat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1018 kJ / 245 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 1,5 g |
| w tym cukry | 1,5 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 1,0 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 5 sugerowanych porcji sera. |
| Mleko : | Zawiera |
price: 3,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Euroser_Mozzarella/44386_2420393_361.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 10,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/mascarpone_cheese/25750.htmlprice: 22,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/curd_cheesecakes_ground_to_1kg_do_sernikow_1kg/28065.html2026-06-14
price: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Salad_and_sandwich_Favita_cheese_semifat_16_fat_salatkowokanapkowy_poltlusty_16_tl./30474.htmlprice: 6,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/cream_cheese._sliced_w_plastrach/32943.html2026-05-28
price: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mozzarella_cheese_16.5_fat_a_piece_kawalek/99258.html2026-06-04
price: 3,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-16
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-09-17
price: 6,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Polish_Fresh_Milk._3.2_fat._pasteurized_3.2_tluszczu._pasteryzowane/40753.htmlprice: 6,72 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Sliced_Sokol_yellow_cheese_w_plastrach/40755.html






Shopping Cart