Mlekovita Mozzarella cheese 16.5% fat - a piece

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1191 kJ/ 286 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 1,5 g |
| w tym cukry | 1,5 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,5 g |
| Mleko : | Zawiera |
price: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cheddar_Cheese_a_piece/99185.htmlprice: 14,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dziugas_grated_hard_cheese_rennet_maturing_12_months_w_kawalku._dojrzewal_12_miesiecy/48132.htmlPasteryzowane ekologiczne mleko krowie, sól: stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakteri kwasu mlekowego z mleka; podpuszczka mikrobiologiczna.
price: 15,80 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Serabio_Tylzycki_cheese_in_a_piece_of_organic_kawalku_ekologiczny/57115.htmlmleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, substancja konserwująca: lizozym (z jaj), Zawartość tłuszczu 24 %
price: 10,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Jantar_cheese/81788.htmlprice: 7,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Ryki_Edam_Cheese_Slices/89160.htmlprice: 11,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mini_Roulade_Ustrzycka_Cheese_Steamed._matured._smoked_parzony._dojrzewajacy._wedzony/99253_2421587_1169.htmlprice: 6,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mozzarella_Classic_19_fat_19_tl/99254.html2026-05-05
price: 13,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Liliput_cheese/99274.htmlprice: 12,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mini_Salami_Cheese/99397_2419181_1231.htmlprice: 10,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Zakopane_Specialties_mini_Zakopane_pigeon_mini_Golka_Zakopianska/99482.html






Shopping Cart