Mlekovita Cheddar Cheese - a piece

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1572 kJ / 379 kcal |
| Tłuszcz | 31 g |
| w tym kwasy nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,7 g |
| Wapń | 660 mg - 83%* |
| *Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej). |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
price: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mozzarella_cheese_16.5_fat_a_piece_kawalek/99258.html2026-06-04
price: 14,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dziugas_grated_hard_cheese_rennet_maturing_12_months_w_kawalku._dojrzewal_12_miesiecy/48132.htmlPasteryzowane ekologiczne mleko krowie, sól: stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakteri kwasu mlekowego z mleka; podpuszczka mikrobiologiczna.
price: 15,80 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Serabio_Tylzycki_cheese_in_a_piece_of_organic_kawalku_ekologiczny/57115.htmlpasteryzowane ekologiczne mleko krowie, stabilizator - chlorek wapnia, kultury bakterii kwasu mlekowego z mleka, sól, podpuszczka mikrobiologiczna
price: 10,85 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Serabio_Cheddar_BIO_organic_cheese/74800.htmlmleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, substancja konserwująca: lizozym (z jaj), Zawartość tłuszczu 24 %
price: 10,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Jantar_cheese/81788.htmlprice: 7,60 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Ryki_Edam_Cheese_Slices/89160.htmlprice: 6,75 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cheddar_cheese_in_slices/99223.htmlprice: 11,69 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mini_Roulade_Ustrzycka_Cheese_Steamed._matured._smoked_parzony._dojrzewajacy._wedzony/99253_2421587_1169.htmlprice: 13,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Liliput_cheese/99274.htmlprice: 13,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Grated_Cheddar_cheese_shaved_wiorki/99302.htmlprice: 12,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mini_Salami_Cheese/99397_2419181_1231.html






Shopping Cart