Mlekovita Cheese Gouda - a piece

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1387 kJ / 334 kcal |
| Tłuszcz | 26 g |
| w tym kwasy nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 1,6 g |
| Wapń | 800 mg - 100%* |
| *Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia wapnia (dla osoby dorosłej). |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Patrycja , 2023-01-25 16:18:23Wszystko wspaniale, idealnie zabezpieczone i zapakowane. Polecam bardzo.
price: 13,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Liliput_cheese/99274.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/gouda_hard_cheese_slices/29417.htmlprice: 6,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/smoked_gouda_hard_cheese_slices_zolty_plastry/30292_2429346_611.htmlprice: 6,57 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_hard_cheese_sliced_gouda_gouda/40756.htmlprice: 14,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dziugas_grated_hard_cheese_rennet_maturing_12_months_w_kawalku._dojrzewal_12_miesiecy/48132.htmlprice: 7,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Gouda_Lactose_Free_Cheese_in_slices_w_plastrach/79378.htmlmleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, substancja konserwująca: lizozym (z jaj), Zawartość tłuszczu 24 %
price: 10,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Jantar_cheese/81788.htmlprice: 6,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Gouda_Cheese_Smoked_in_slices_w_plastrach/99173.htmlprice: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cheddar_Cheese_a_piece/99185.htmlprice: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mozzarella_cheese_16.5_fat_a_piece_kawalek/99258.html2026-07-11
price: 11,77 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Highlander_delicacy_Steamed._matured._smoked_cheese._Ser_parzony._dojrzewajacy._wedzony./99303.htmlprice: 6,86 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Gouda_grated_cheese_shaved/99368.htmlprice: 13,68 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mini_Salami_Cheese/99397.htmlprice: 10,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Zakopane_Specialties_mini_Zakopane_pigeon_mini_Golka_Zakopianska/99482.html






Shopping Cart