Mlekovita Mini Salami Cheese

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g sera: |
|---|---|
| wartość energetyczna | 1239 kJ / 298 kcal |
| tłuszcz | 22 g |
| w tym kwasy nasycone | 14 g |
| węglowodany | 0,0 g |
| w tym cukry | 0,0 g |
| białko | 25 g |
| sól | 2,0 g |
| wapń | 800 mg - 100%* |
| *Dzienna Referencyjna Wartość Spożycia (dla osoby dorosłej). |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 12 ocen.
- 2025-02-24 15:13:54Bardzo smaczny
- 2022-02-26 07:52:16Smaczny na kanapki
price: 13,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Grated_Cheddar_cheese_shaved_wiorki/99302.htmlprice: 5,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/salami_hard_cheese_slices_plastry/30072.htmlprice: 6,57 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Salami_cheese_in_slices_w_plastrach/44005.htmlprice: 14,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Dziugas_grated_hard_cheese_rennet_maturing_12_months_w_kawalku._dojrzewal_12_miesiecy/48132.htmlmleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych, substancja konserwująca: lizozym (z jaj), Zawartość tłuszczu 24 %
price: 10,37 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekpol_Jantar_cheese/81788.htmlprice: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cheddar_Cheese_a_piece/99185.htmlprice: 13,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cheese_Gouda_a_piece/99190.htmlprice: 10,44 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Mozzarella_cheese_16.5_fat_a_piece_kawalek/99258.html2026-07-11
price: 13,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Liliput_cheese/99274.htmlprice: 11,77 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Highlander_delicacy_Steamed._matured._smoked_cheese._Ser_parzony._dojrzewajacy._wedzony./99303.htmlprice: 10,63 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Zakopane_Specialties_mini_Zakopane_pigeon_mini_Golka_Zakopianska/99482.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.html






Shopping Cart