Mlekovita Semi-fat cottage cheese without lactose, 4% fat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 505 kJ / 120 kcal |
| Tłuszcz | 4.0 g |
| w tym kwasy nasycone | 2.6 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 4,0 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 0,10 g |
| Zawartość laktozy <0,1 g/ 100 g. | |
| Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu w mleku. |
| Laktoza : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
woda, olej kokosowy (29 %), skrobia, sól morska, regulator kwasowości (lakton kwasu glukonowego), aromaty, ekstrakt z oliwek, witamina B12
price: 10,38 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Violife_An_alternative_to_Greek_white_cheese_100_vegan_based_on_coconut_oil_bialego_sera_100_vegan_na_bazie_oleju_kokosowego/96501.html2026-12-03
price: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/semifat_cottage_cheese/42524.htmlprice: 5,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Maluta_cottage_cheese_minced_3_times_fresh_semiskimmed_swiezy_poltlusty/82128.htmlprice: 4,48 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Cottage_Cheese_Polish_Lean_chudy/99204.html2026-05-20
price: 6,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Wloszczowa_Semifat_cottage_cheese/118362.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_of_cows_milk._blue_fat_18._Fatty_z_mleka_krowiego._niebieska_18_tluszczu_Tlusty/19770.htmlprice: 7,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_Favita_cheese_made_from_cow39s_milk._yellow_12_fat_z_mleka_krowiego_12_tluszczu/19771.htmlprice: 4,35 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_3.2/22748.htmlprice: 4,19 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_1.5_fat/22749.htmlprice: 2,46 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_strawberry_flavor_truskawkowym/22789.html2026-08-26
price: 2,49 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_vanilla_flavor_waniliowym/22790.html2026-09-29
Mleko, czekolada w proszku 4,1% (kakao, cukier), cukier, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, stabilizator: karagen, aromat.
price: 2,39 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Mlekovita_UHT_milk_with_chocolate_flavor_czekoladowym/22791.html2026-10-26
price: 4,24 zł
PLN https://en.dodomku.pl/uht_milk_fed_2_1l/30471.html






Shopping Cart