Oleo vegetable oil universal

Oleo
25
Marny. Lepiej kupić jakiś lepszyOleo vegetable oil universal
47Oleo vegetable oil universal
Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Oleo vegetable oil universalOleo vegetable oil universal
pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

expiry date:

2027-11-17

pojemność

cena za litr

9,99 zł / l

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900012006043

5900012006043

price: 8,99 zł

buy 15 szt. for 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-11-17 NewCondition
rafinowany olej rzepakowy 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 1 łyżka stołowa (10 g)
Wartość energetyczna370 kJ/90 kcal
Tłuszcz w tym: 10,0 g
kwasy nasycone0,8 g
jednonienasycone6,6 g
wielonienasycone2,6 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g
Omega 3*0,8 g
*naturalna zawartość
Butelka zawiera 82 łyżki stołowe.

Doskonały do: smażenia pieczenia sałatek
Features:źródło kwasów omega 3
brand:Oleo
Storage:Najlepiej spożyć przed: data drukowana w górnej części butelki (podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii produkcyjnej). Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
Return address:Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42 88-150 Kruszwica
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • megalo , 2019-03-09 19:53:06Marny. Lepiej kupić jakiś lepszy



Smak dla Ciebie Olej Smak dla Ciebie Olej
słonecznikowy 900 ml
10,13zł/l

price: 9,12 zł

PLN
1
12
expiry date
2027-08-19
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Polish canola oil Polish canola oil
1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
108
expiry date 2027-09-04
Olandia Cold-pressed BIO rapeseed Olandia Cold-pressed BIO rapeseed
oil for frying 500 ml
45,98zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-23
Kujawski Kujawski Rapeseed oil Kujawski Kujawski Rapeseed oil
with rosemary, oregano and basil 250 ml
38,72zł/l

price: 9,68 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-10-16
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5