Radix Bis Mediterranean Bread

Radix
Radix Bis Mediterranean BreadRadix Bis Mediterranean Bread
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

expiry date:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

26,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569005635

5907569005635

price: 9,39 zł

9.39 PLN 2027-02-28 NewCondition
Składniki: słonecznik 40%, pestki dyni, siemię lniane, płatki owsiane, otręby owsiane, płatki z komosy, ekspandowana komosa, ekspandowany orkisz, ekspandowany amarantus, pomidor suszony 2%, cukinia suszona 2%, papryka suszona 2%, czarnuszka.
Wykonanie: zawartość opakowania wymieszać z 2 jajkami, 75 ml kefiru lub maślanki, pół łyżeczki soli. Całość przełożyć do foremki i piec ok. 40 min.w temp. 180
Radix Radix-Bis rustic bread Radix Radix-Bis rustic bread
350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-01-30
Radix Radix-Bis rustic bread with Radix Radix-Bis rustic bread with
plum 350 g
26,83zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-02-28
Mestemacher pumpernickel bread Mestemacher pumpernickel bread
250 g
27,44zł/kg

price: 6,86 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher sliced ​​wholemeal Mestemacher sliced ​​wholemeal
rye bread 500 g
14,32zł/kg

price: 7,16 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-03-15
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
with flax seeds 500 g
14,60zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
16
expiry date 2027-04-15
Mestemacher Whole grain rye bread Mestemacher Whole grain rye bread
Centre of oat flakes 500 g
14,34zł/kg

price: 7,17 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-03-15
Mestemacher wholemeal rye with Mestemacher wholemeal rye with
stone pumpkin 500 g
14,82zł/kg

price: 7,41 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-03-15
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

price: 12,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-07-01
Radix Radix Bis Chia seed Radix Radix Bis Chia seed
150 g
46,60zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Radix Radix-Bis Demerara cane Radix Radix-Bis Demerara cane
sugar 500 g
14,48zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-26
Radix Radix Bis Corn gluten-free Radix Radix Bis Corn gluten-free
groats 450 g
9,47zł/kg

price: 4,26 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-01-17
Radix Radix-Bis semolina Spelt Radix Radix-Bis semolina Spelt
500 g
12,00zł/kg

price: 6 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-25
Radix Radix-Bis oat groats Radix Radix-Bis oat groats
400 g
9,40zł/kg

price: 3,76 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-06-30
Radix Radix-Bis Maka gluten-free Radix Radix-Bis Maka gluten-free
corn 450 g
11,78zł/kg

price: 5,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-02-12
Radix Radix-Bis flour spelled type Radix Radix-Bis flour spelled type
2000 1 kg

price: 10,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-01-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5