Stovit Black currant jam with no added sugar

Stovit
Stovit Black currant jam with no added sugarStovit Black currant jam with no added sugar
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

41,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295150311

5903295150311

price: 10,45 zł

10.45 PLN 2027-09-30 NewCondition
czarne porzeczki, woda, substancja słodząca - ksylitol, substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 40 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna382 kJ/91 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany29 g
w tym cukry1,8 g
alkohole wielowodorotlenowe (poliole)20,6 g
Białko<0,5 g
Sól0,03 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry, z ksylitolem, niski IG*, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - rekomendacja, *Wartość IG wykazana w badaniach przez akredytowane laboratorium
Safety warning:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
brand:Stovit
Legally regulated product name:Dżem extra z czarnych porzeczek bez dodatku cukru. Zawiera substancję słodzącą. Produkt pasteryzowany.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Type of packaging:Słoik
Producer's address:
Return address:
Stovit Stovit Strawberry jam Stovit Stovit Strawberry jam
without added sugar 250 g
37,52zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Stovit Stovit Apricot jam without Stovit Stovit Apricot jam without
added sugar 250 g
37,84zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Stovit Stovit Cherry jam without Stovit Stovit Cherry jam without
added sugar, with xylitol 250 g
41,56zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-30
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

price: 10,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date 2027-03-30
Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

price: 6,99 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
280 g
25,86zł/kg

price: 7,24 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-03-30
Stovit Stovit with strawberry jam Stovit Stovit with strawberry jam
expiry date
2027-09-30
Stovit Stovit Blackcurrant jam Stovit Stovit Blackcurrant jam
expiry date
2027-03-30
Stovit Stovit Multi-fruit Stovit Stovit Multi-fruit
marmalade 240 g
22,38zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

price: 1,15 zł

PLN
1
58
expiry date
2027-09-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5