sliced tomatoes in own juice

Rolnik
sliced tomatoes in own juicesliced tomatoes in own juice
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

expiry date:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

9,39 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919008157

5900919008157

price: 3,99 zł

buy 12 szt. for 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2028-07-30 NewCondition
obrane pomidory, sok pomidorowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna81 kJ
Wartość energetyczna19 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany3,0 g
w tym cukry3,0 g
Białko1,1 g
Sól0,10 g

oryginalny produkt włoski, zebrane w szczycie sezonu
Safety warning:Produkt może zawierać śladowe ilości skórek.
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Pomidory krojone w sosie własnym. Produkt sterylizowany.
Other information:Pojemność opakowania: 425 ml Masa netto: 400 g Masa netto po odsączeniu: 240 g
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Włochy
Producer's address:
Return address:
Bonduelle cut green beans Bonduelle cut green beans
425 ml
16,47zł/l

price: 7 zł

PLN
1
17
expiry date 2028-08-31
Bonduelle red beans Mexican maize Bonduelle red beans Mexican maize
425 ml
21,18zł/l

price: 9 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-11-30
Bonduelle Steamed Chickpeas Bonduelle Steamed Chickpeas
425 ml
18,05zł/l

price: 7,67 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-11-30
Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero pelati Alce Nero Alce Nero pelati
tomatoes Skinless BIO tin 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
REDUCED PRICE -25%
Rolnik grated horseradish Rolnik grated horseradish
expiry date 2026-11-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5