Alce Nero Tomatoes Dried in BIO Olive Oil

Alce Nero

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.

Alce Nero Tomatoes Dried in BIO Olive OilAlce Nero Tomatoes Dried in BIO Olive Oil
BIO
masa netto

masa netto

330 g

data przydatności

expiry date:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

114,39 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004809048

8009004809048

price: 37,75 zł

37.75 PLN 2028-09-30 NewCondition

Opis:

Ekologiczne suszone pomidory w oliwie. Stanowią wyśmienitą przekąskę lub dodatek do sałatek, sosów i past pomidorowych.

 

Skład:

Suszone pomidory*(48%), olej słonecznikowy*, oliwa z oliwek extra virgin*(12%), ocet jabłkowy*, sól, cukier trzcinowy*, czosnek*, oregano*(0,05%), pieprz*, pietruszka*.

 

*składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli IT CPB 4966 T 060013.


brand:Alce Nero
Rolnik dried tomatoes in oil Rolnik dried tomatoes in oil
280 g
40,64zł/kg

price: 11,38 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-06-26
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Alce Nero Alce Nero pelati Alce Nero Alce Nero pelati
tomatoes Skinless BIO tin 400 g
22,85zł/kg

price: 9,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-12-31
la BIO IDEA La Bio Idea Sliced la BIO IDEA La Bio Idea Sliced
tomatoes Skinless BIO 400 g
20,75zł/kg

price: 8,30 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-12-31
Rolnik tomatoes own juice Rolnik tomatoes own juice
400 g
10,28zł/kg

price: 4,11 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-12-30
Rolnik sliced tomatoes in own Rolnik sliced tomatoes in own
juice 425 g
9,39zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
18
expiry date
2028-07-30
Podravka sliced tomatoes classical Podravka sliced tomatoes classical
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
9
expiry date 2028-10-04
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
Arabica espresso fair trade 250 g
190,32zł/kg

price: 47,58 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-04-17
Alce Nero ground coffee 100 % Alce Nero ground coffee 100 %
arabica moka fair trade 250 g
181,76zł/kg

price: 45,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-04-10
Alce Nero ground coffee arabica Alce Nero ground coffee arabica
robusta 100 % strong forte moka fair trade 250 g
191,96zł/kg

price: 47,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

price: 15,51 zł

PLN
1
2
expiry date
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero pasta Penne Alce Nero Alce Nero pasta Penne
Rigate Farro from BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

price: 16,13 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero pasta Fusilli
three-color BIO twist drills 500 g
23,64zł/kg

price: 11,82 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-11
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5