Wawel fresh & fruity jelly filling

Wawel
53Wawel fresh & fruity jelly filling
Odpowiedni dla wegan.
Wawel fresh & fruity jelly fillingWawel fresh & fruity jelly filling
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

expiry date:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

57,88 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900102017867

5900102017867

price: 9,26 zł

9.26 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, woda, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalne aromaty, soki owocowe 1,2 % z zagęszczonych soków owocowych (ananas, cytryna, pomarańcza, malina), ekstrakty roślinne (kurkuma, spirulina, papryka), koncentrat czarnej marchwi
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
wartość energetyczna:1349 kJ/317 kcal
tłuszcz:0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0 g
węglowodany:79 g
w tym cukry:63 g
białko:0 g
sól:0,19 g

Mleko : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Odpowiedni dla wegan.
About the brand:
Legally regulated product name:Galaretki z nadzieniem (12 %).
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Torba
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
    black currant 190 g
    72,53zł/kg

    price: 13,78 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-03-30
    Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
    expiry date 2026-12-18
    Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
    expiry date 2027-01-07
    Wedel Champagne dainty apricot Wedel Champagne dainty apricot
    expiry date 2026-12-31
    Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
    orange 190 g
    72,53zł/kg

    price: 13,78 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-05-30
    Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
    cherry 190 g
    72,53zł/kg

    price: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-06-30
    Jutrzenka mella jelly in chocolate Jutrzenka mella jelly in chocolate
    lemon 190 g
    74,37zł/kg

    price: 14,13 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-05-30
    Wawel trivia castle candy in Wawel trivia castle candy in
    chocolate 1 kg

    price: 44,89 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-02-25
    Wawel Wawel Truffles from Wawel, Wawel Wawel Truffles from Wawel,
    rum in chocolate 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-03-30
    Wawel Wawel Michałki from Wawel Wawel Wawel Michałki from Wawel
    coconut 1 kg

    price: 43,47 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-02-28
    Wawel White Castle trivia Wawel White Castle trivia
    expiry date 2027-02-28
    Wawel Danusia Wawel classic Wawel Danusia Wawel classic
    stuffed chocolate dessert 38 g
    97,89zł/kg

    price: 3,72 zł

    PLN
    1
    30
    expiry date 2027-05-30
    Wawel Wawel Cuckoo Handmade Wawel Wawel Cuckoo Handmade
    expiry date 2027-06-30
    Wawel Wawel Fudge salty caramel Wawel Wawel Fudge salty caramel
    1 kg

    price: 39,37 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-01-30
    Wawel Wawel Royal Vanilla Milk Wawel Wawel Royal Vanilla Milk
    expiry date 2027-01-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5