Wedel white chocolate

Wedel
21Wedel white chocolate
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Wedel white chocolateWedel white chocolate
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

expiry date:

2027-06-21

pojemność

cena za kilogram

84,38 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

2.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901588018713

5901588018713

price: 6,75 zł

6.75 PLN 2027-06-21 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), jogurt w proszku, emulgator (lecytyny sojowe), aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Energia2354 kJ
Energia564 kcal
Tłuszcz35 g
w tym kwasy nasycone19 g
Węglowodany56 g
w tym cukry56 g
Błonnik0 g
Białko6,1 g
Sól0,23 g
Produkt zawiera 6 porcji x 3 kostki (~13,3 g).
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Delikatna czekolada biała od E.Wedel to doskonale wyważona słodycz, która zapewni ci błogie chwile pełne przyjemnego, intensywnego smaku. Idealnie komponuje się z poranną kawą i zachęca do spontanicznego rozkoszowania się chwilami spędzonymi z przyjaciółmi. Każda kosteczka powstała z najwyższej jakości składników... i to właśnie dzięki nim doskonale rozpływa się w ustach, rozpieszczając kubki smakowe. Czekolada ta sprawdzi się jako słodka przekąska, a także jako czekolada do gotowania. Przygotujesz z niej pyszne desery i wytrawne dania. Czekolada pełna smaku? Wedlowska biała... warta każdej chwili zapomnienia! • Oryginalna wedlowska czekolada biała • Gładka i aksamitna tabliczka • Przyjemnie rozpływa się w ustach • Niepowtarzalny, intensywny smak • Idealna jako dodatek do deserów i wytrwanych potraw • Tabliczka 80 g
Features:pełnia przyjemności
brand:E.Wedel
Legally regulated product name:Czekolada biała.
Type of packaging:Folia kurczliwa
Country of origin:Poland
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: może być 2/5

Na podstawie 1 oceny.




    Wedel E. Wedel Chocolate dark Wedel E. Wedel Chocolate dark
    bitter 80% 80 g
    127,63zł/kg

    price: 10,21 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2027-12-14
    VIVANI Vivani Dark Chocolate 100% VIVANI Vivani Dark Chocolate 100%
    Organic Cocoa 80 g
    280,25zł/kg

    price: 22,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-05-30
    Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio Super Fudgio
    Chocolate sweetened with dates gluten-free BIO 80 g
    332,63zł/kg

    price: 26,61 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-02
    Wedel Wedel Strongly milk Wedel Wedel Strongly milk
    chocolate with hazelnuts 80 g
    97,38zł/kg

    price: 7,79 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date
    2027-02-16
    Alpen Gold nussbeisser milk Alpen Gold nussbeisser milk
    chocolate with whole hazelnuts 100 g
    77,50zł/kg

    price: 7,75 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-05-13
    Goplana bittersweet chocolate Goplana bittersweet chocolate
    90 g
    62,78zł/kg

    price: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date
    2028-02-28
    Wedel chocolate toffee Wedel chocolate toffee
    expiry date 2027-01-14
    Schogetten chocolate Orzechowo Schogetten chocolate Orzechowo
    expiry date 2026-12-31
    Wedel halva Royal Vanilla Wedel halva Royal Vanilla
    50 g
    64,40zł/kg

    price: 3,22 zł

    PLN
    1
    41
    expiry date 2027-02-06
    Wedel Royal halva with hazelnuts Wedel Royal halva with hazelnuts
    50 g
    75,20zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    16
    expiry date 2027-01-30
    Wedel bomboniera barrel warming Wedel bomboniera barrel warming
    pleasure 200g 200 g
    139,95zł/kg

    price: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-02-06
    Wedel halva royal sweetmeats Wedel halva royal sweetmeats
    50 g
    75,20zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-01-22
    Wedel dainty champagne raspberry Wedel dainty champagne raspberry
    expiry date 2026-12-18
    Wedel Champagne dainty cherry Wedel Champagne dainty cherry
    expiry date 2027-01-07
    Wedel Champagne dainty apricot Wedel Champagne dainty apricot
    expiry date 2026-12-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5