Ziaja Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku. Lekki krem z bogatym kompleksem substancji aktywnych. DZIAŁANIE • Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu. • Nawilża i tonizuje naskórek. • Aktywnie odżywia oraz lekko napina skórę. • Delikatnie wygładza drobne zmarszczki. SUBSTANCJE AKTYWNE Wyciąg z bławatka - zawiera bioflawonoidy, antocyjany oraz sole mineralne. Działa kojąco i nawilżająco na naskórek. Witamina A - wygładza zmarszczki i przywraca skórze elastyczność. Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

expiry date:

2028-07-31

pojemność

cena za litr

522,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000426

5901887000426

price: 7,83 zł

7.83 PLN 2028-07-31 NewCondition
Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Coco-Glycerides, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Octyldodecanol, Cetearyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Panthenol, Ceteareth-20, Propylene Glycol, Centaurea Cyanus Flower Extract, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Tocopheryl Acetate, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Hydroxyacetophenone.
Przeznaczony do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu w każdym wieku. Lekki krem z bogatym kompleksem substancji aktywnych. DZIAŁANIE • Przynosi ulgę zmęczonej skórze wokół oczu. • Nawilża i tonizuje naskórek. • Aktywnie odżywia oraz lekko napina skórę. • Delikatnie wygładza drobne zmarszczki. SUBSTANCJE AKTYWNE Wyciąg z bławatka - zawiera bioflawonoidy, antocyjany oraz sole mineralne. Działa kojąco i nawilżająco na naskórek. Witamina A - wygładza zmarszczki i przywraca skórze elastyczność. Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek. Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia. Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe. Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.
Ziaja Ziaja
cream dry skin , prone to wrinkles goat's milk eye 15 ml
624,67zł/l

price: 9,37 zł

PLN
1
12
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

price: 7,83 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy Ziaja Ziaja Krem pod oczy
witamina E 15 ml
478,00zł/l

price: 7,17 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age
15 ml
695,33zł/l

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-30
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5