Ziaja

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

każdy rodzaj cery dojrzałej

Lekki nieperfumowany krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

DZIAŁANIE
• Aktywnie nawilża i tonizuje naskórek.
• Zapewnia skórze gładkość i elastyczność.
• Łagodny nawet dla wrażliwych oczu.

SUBSTANCJE AKTYWNE

Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Olej winogronowy - źródło NNKT. Ma właściwości odżywcze, doskonale natłuszcza i zmiękcza naskórek.

Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.

pojemność netto

pojemność netto

15 ml

data przydatności

expiry date:

2028-12-31

pojemność

cena za litr

478,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887000402

5901887000402

price: 7,17 zł

7.17 PLN 2028-12-31 NewCondition

Produkt wegański
95% składników pochodzenia naturalnego

każdy rodzaj cery dojrzałej

Lekki nieperfumowany krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu.

DZIAŁANIE
• Aktywnie nawilża i tonizuje naskórek.
• Zapewnia skórze gładkość i elastyczność.
• Łagodny nawet dla wrażliwych oczu.

SUBSTANCJE AKTYWNE

Witamina E - zwana „witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, odpowiedzialne za procesy starzenia się skóry, opóźniając powstawanie zmarszczek.

Prowitamina B5 (D-panthenol) - w skórze ulega przekształceniu w witaminę B5. Intensywnie nawilża i skutecznie łagodzi podrażnienia.

Olej winogronowy - źródło NNKT. Ma właściwości odżywcze, doskonale natłuszcza i zmiękcza naskórek.

Może być stosowany przez osoby noszące szkła kontaktowe.
Produkt testowany dermatologicznie pod kontrolą lekarzy okulistów.


Ziaja Ziaja
cream dry skin , prone to wrinkles goat's milk eye 15 ml
624,67zł/l

price: 9,37 zł

PLN
1
12
expiry date
2029-01-31
Ziaja Ziaja Żel pod oczy i Ziaja Ziaja Żel pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

price: 7,83 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-30
Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age Ziaja Ziaja Pullulan krem anti-age
15 ml
695,33zł/l

price: 10,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-04-30
Ziaja Ziaja Krem pod oczy i Ziaja Ziaja Krem pod oczy i
na powieki 15 ml
522,00zł/l

price: 7,83 zł

PLN
1
10
expiry date
2028-07-31
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5