Ziaja Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

expiry date:

2028-05-30

pojemność

cena za litr

119,87 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887005629

5901887005629

price: 8,99 zł

8.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
Aqua (Water), Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Chloride, Inulin, Isopropyl Myristate, Coconut Fatty Acid, Shea Butter Ethyl Esters, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycine, Fructose, Urea, Niacinamide, Inositol, Lactic Acid, Ceramide NP (3), Ceramide AP (6II), Ceramide EOP (1), Phytosphingosine, Cholesterol, Sodium Lauroyl Lactylate, Carbomer, Xanthan Gum, Pullulan, Sodium Hyaluronate, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Citric Acid.
Myjące masełko do twarzy z serii Pullulan oczyszcza i zmywa makijaż, a przy tym renatłuszcza skórę — bez naruszania bariery ochronnej. Emulsja nawilżająca ze składnikami myjącymi, masłem shea oraz ceramidami z roślinnym cholesterolem łączy się z wodą w kremową pianę. Vegan, 92% składników pochodzenia naturalnego. DLA KOGO: dla każdego rodzaju skóry, szczególnie przesuszonej dla osób ceniących odżywcze oczyszczanie do mycia twarzy i demakijażu SKŁADNIKI: kwas hialuronowy, pullulan, ekstrakt z tremella, łagodne surfaktanty, masło shea, ceramidy + roślinny cholesterol, kompleks nawilżający. DZIAŁANIE: skutecznie oczyszcza i zmywa makijaż usuwa nadmiar sebum, renatłuszczając skórę nie narusza bariery ochronnej nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

price: 12,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-30
Ziaja Ziaja krem arganowy Ziaja Ziaja krem arganowy
75 ml
165,20zł/l

price: 12,39 zł

PLN
1
11
expiry date
2029-01-30
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5