Ziaja do skóry bardzo suchej i podrażnionej Łagodząco-ochronny krem z olejem arganowym. Wspomaga ochronę skóry. Poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Działa kojąco na skórę. skuteczna pielęgnacja już po pierwszej aplikacji* wzrost nawilżenia skóry o 49% *wynik potwierdzony badaniami in vivo
pojemność netto

pojemność netto

75 ml

data przydatności

expiry date:

2029-01-30

pojemność

cena za litr

165,20 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887023296

5901887023296

price: 12,39 zł

12.39 PLN 2029-01-30 NewCondition
Aqua (Water), Hexyl Laurate, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Glycerin, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Dimethicone, Magnesium Sulfate, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Acetyl Cedrene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Pogostemon Cablin Oil, Citric Acid.
do skóry bardzo suchej i podrażnionej Łagodząco-ochronny krem z olejem arganowym. Wspomaga ochronę skóry. Poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Działa kojąco na skórę. skuteczna pielęgnacja już po pierwszej aplikacji* wzrost nawilżenia skóry o 49% *wynik potwierdzony badaniami in vivo
Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny Ziaja Ziaja peeling enzymatyczny
na twarz 75 ml
166,93zł/l

price: 12,52 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-06-30
Ziaja Ziaja Pullulan masełko Ziaja Ziaja Pullulan masełko
myjące 75 ml
119,87zł/l

price: 8,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-05-30
Bella cotton buds Bella cotton buds
200 szt.

price: 5,74 zł

PLN
1
5
Bella Bella
50 szt.

price: 7,29 zł

PLN
1
4
expiry date
2030-05-30
Bella cotton buds 100sztuk Bella cotton buds 100sztuk
100 szt.

price: 2,56 zł

PLN
1
1
expiry date 2030-11-30
Ziaja vitamin tonic every type of Ziaja vitamin tonic every type of
mature skin 200 ml
49,20zł/l

price: 9,84 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja intima intimate hygiene wash Ziaja intima intimate hygiene wash
peach 500.00 ml
22,48zł/l

price: 11,24 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-04-30
Ziaja Dairy goat milk compress , Ziaja Dairy goat milk compress ,
creamy shower soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
14
expiry date
2029-02-28
Ziaja cocoa butter, creamy shower Ziaja cocoa butter, creamy shower
soap 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
15
expiry date 2029-02-28
Ziaja Ziaja olive shower gel, a Ziaja Ziaja olive shower gel, a
natural skin conditioner 500 ml
21,68zł/l

price: 10,84 zł

PLN
1
8
expiry date
2029-02-28
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

price: 8,62 zł

PLN
1
15
expiry date
2028-10-30
Ziaja Ziaja calendula milk for Ziaja Ziaja calendula milk for
make-up removal normal, dry skin 200 ml
61,40zł/l

price: 12,28 zł

PLN
1
12
expiry date
2028-12-31
Ziaja creamy liquid for intimate Ziaja creamy liquid for intimate
hygiene with lactic acid protective 200 ml
41,40zł/l

price: 8,28 zł

PLN
1
9
expiry date
2028-07-30
Ziaja Ziaja two-phase de-makeup, Ziaja Ziaja two-phase de-makeup,
eye makeup remover 120 ml
81,50zł/l

price: 9,78 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-02-28
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5