farmer white beans canned 400 g

Rolnik Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
farmer white beans canned 400 gfarmer white beans canned 400 g
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-03-30

pojemność

cena za kilogram

9,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919007020

5900919007020

price: 3,61 zł

buy 12 szt. for 3.56 zł/szt
3.61 PLN 2029-03-30 NewCondition
fasola biała, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna396 kJ
Wartość energetyczna94 kcal
Tłuszcz0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany12 g
w tym cukry0 g
Błonnik7,8 g
Białko6,3 g
Sól0,33 g

Fasola biała konserwowa Rolnik wprowadzi do Twojego jadłospisu jedną z najzdrowszych i najbardziej pożywnych roślin strączkowych. Każda puszka skrywa delikatne w smaku, dorodne i jędrne ziarna, zanurzone w lekkiej zalewie. Biała fasola konserwowa pozwoli Ci szybko stworzyć wiele sycących dań – bez moczenia i gotowania. Przyrządzisz z niej fasolkę po bretońsku, zupę fasolową, barszcz ukraiński, rozmaite sałatki oraz wiele potraw kuchni meksykańskiej.
Features:zebrane w szczycie sezonu, urodzaj smaku
brand:Rolnik
Legally regulated product name:Fasola biała konserwowa. Produkt sterylizowany.
Other information:Masa netto: 400 g
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii podane na wieczku lub denku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w pojemniku niemetalowym i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Type of packaging:Puszka
Producer's address:
Return address:
Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
ceyenne 400 g
22,48zł/kg

price: 8,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-05-31
REDUCED PRICE -25%
Pudliszki white beans Pudliszki white beans
400 g
11,80zł/kg

price: 4,72 zł

PLN
1
13
expiry date
2027-01-31
Pudliszki red beans Pudliszki red beans
400 g
15,70zł/kg

price: 6,28 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-02-26
Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
23
expiry date 2030-04-30
Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
400 g
9,38zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
17
expiry date 2030-05-30
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
in BIO brine 400 g
18,20zł/kg

price: 7,28 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-03-26
Rolnik red beans canned 400 g Rolnik red beans canned 400 g
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
15
expiry date
2029-04-30
Rolnik Farmer Green beans Rolnik Farmer Green beans
700 g
12,24zł/kg

price: 8,57 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-12-31
Rolnik Premium mini corn on the Rolnik Premium mini corn on the
cob 314 ml
37,71zł/l

price: 11,84 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-02-11
Rolnik Blueberry farmer entire Rolnik Blueberry farmer entire
expiry date
2028-02-28
Rolnik sauerkraut Rolnik sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

price: 7,25 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-04-11
Rolnik grated beets Rolnik grated beets
350 g
14,26zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-20
Rolnik peppers , canned Rolnik peppers , canned
650 g
14,52zł/kg

price: 9,44 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-02-13
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5