Amaizin Black beans in a brine gluten-free BIO

Amaizin
51Amaizin Black beans in a brine gluten-free BIO
Amaizin Black beans in a brine gluten-free BIOAmaizin Black beans in a brine gluten-free BIO
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

expiry date:

2029-02-26

pojemność

cena za kilogram

20,63 zł / kg

kraj

Country of origin

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015820

8718976015820

price: 8,25 zł

8.25 PLN 2029-02-26 NewCondition
czarna fasola* (60 %), woda, sól morska, *certyfikowany składnik ekologiczny
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g**
Wartość energetyczna365 kJ /87 kcal
Wartość energetyczna87 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany12,4 g
w tym cukry1,0 g
Białko4,9 g
Sól0,93 g
**Masa netto po odsączeniu.

Amaizin
Legally regulated product name:Czarna fasola. Produkt sterylizowany.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - IT-BIO-008
Type of packaging:Puszka
Country of origin:Włochy
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle beans , canned red sauce Bonduelle beans , canned red sauce
    ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    price: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2029-05-31
    REDUCED PRICE -25%
    Pudliszki white beans Pudliszki white beans
    400 g
    11,80zł/kg

    price: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date
    2027-01-31
    Pudliszki red beans Pudliszki red beans
    400 g
    15,70zł/kg

    price: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-02-26
    Kwidzyn red beans canned Kwidzyn red beans canned
    400 g
    9,98zł/kg

    price: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    expiry date 2030-04-30
    Kwidzyn white beans canned Kwidzyn white beans canned
    400 g
    9,38zł/kg

    price: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2030-05-30
    Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
    400 g
    13,65zł/kg

    price: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    expiry date 2029-05-04
    Dawtona white beans Dawtona white beans
    400 g
    13,68zł/kg

    price: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix la BIO IDEA La Bio Idea Bean mix
    in BIO brine 400 g
    18,20zł/kg

    price: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-03-26
    Amaizin Amaizin Organic Coconut Amaizin Amaizin Organic Coconut
    Paste 200 g
    84,95zł/kg

    price: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-12-08
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla wraps BIO
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Pineapple slices Amaizin Amaizin Pineapple slices
    in own BIO juice 400 g
    43,90zł/kg

    price: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-08-26
    Amaizin Amaizin, tomato-flavored Amaizin Amaizin, tomato-flavored
    corn chips gluten-free BIO 100 g
    75,10zł/kg

    price: 7,51 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2026-12-14
    Amaizin Amaizin Salsa sauce mild, Amaizin Amaizin Salsa sauce mild,
    gluten-free BIO 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Tortilla wraps Amaizin Amaizin Tortilla wraps
    with bran source of dietary fiber BIO 240 g
    53,08zł/kg

    price: 12,74 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2026-11-29
    Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy Amaizin Amaizin Salsa sauce spicy
    BIO gluten-free 260 g
    51,62zł/kg

    price: 13,42 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2029-12-31
    Amaizin Amaizin Salted corn Amaizin Amaizin Salted corn
    tortilla chips, gluten-free, BIO 250 g
    44,52zł/kg

    price: 11,13 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-03-03
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5