meatballs in tomato sauce

Pamapol
55
Ok.meatballs in tomato sauce
49meatballs in tomato sauce
meatballs in tomato saucemeatballs in tomato sauce
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2029-01-10

pojemność

cena za kilogram

16,68 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002043

5907501002043

price: 8,34 zł

buy 8 szt. for 8.21 zł/szt
8.34 PLN 2029-01-10 NewCondition
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 16,5 %, mięso wieprzowe 3,5 %, warzywa w zmiennych proporcjach 4,7 % (marchew, pietruszka, seler korzeń), koncentrat pomidorowy 4,5 %, cebula smażona 3,2 % (cebula, smalec wieprzowy), mąka pszenna, teksturowane białko sojowe, bułka tarta (mąka pszenna, mąka żytnia, woda, cukier, drożdże piekarskie, sól, smalec wieprzowy), skrobia modyfikowana, sól, cukier, koper 0,36 %, przyprawy (w tym gorczyca), wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, białko sojowe, warzywa suszone (marchew, pastemak, cebula, pietruszka, lubczyk, por), glukoza, ekstrakt drożdżowy, aromat, zioła, olej roślinny rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna376 kJ / 90 kcal
Tłuszcz4,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany7,1 g
w tym cukry2,8 g
Błonnik0,6 g
Białko5,6 g
Sól1,2 g

Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących
brand:Pamapol
Legally regulated product name:Klopsiki z mięsa oddzielonego mechanicznie z kurczaka i mięsa wieprzowego w sosie pomidorowym z warzywami. Produkt sterylizowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Type of packaging:Słoik
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Marek , 2025-08-29 14:46:31Ok.



Rolnik Farmer Meatballs in tomato Rolnik Farmer Meatballs in tomato
expiry date 2029-05-28
Łowicz Bolognese sauce ready Łowicz Bolognese sauce ready
500 g
17,16zł/kg

price: 8,58 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-01-30
Łowicz Chinese sauce Łowicz Chinese sauce
expiry date 2027-11-30
Łowicz spaghetti sauce Łowicz spaghetti sauce
expiry date 2028-01-31
Pamapol tripe zamojsku Pamapol tripe zamojsku
expiry date 2028-01-06
Pamapol cabbage rolls in tomato Pamapol cabbage rolls in tomato
sauce 500 g
17,56zł/kg

price: 8,78 zł

PLN
1
66
expiry date 2029-02-10
Pamapol Beans and weenies with Pamapol Beans and weenies with
bacon 500 g
16,66zł/kg

price: 8,33 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-01-22
Bonduelle mushroom letcho mild Bonduelle mushroom letcho mild
expiry date 2027-10-01
Pamapol Pamapol Home-made poultry Pamapol Pamapol Home-made poultry
pate 100% FREE! 390 g
12,05zł/kg

price: 4,70 zł

PLN
1
47
expiry date 2027-03-18
Pamapol homemade stew Pamapol homemade stew
expiry date 2028-06-30
Pamapol Homemade pate porcine Pamapol Homemade pate porcine
expiry date 2027-03-03
Pamapol pork stew Pamapol pork stew
expiry date 2028-07-20
Pamapol tripe in broth Pamapol tripe in broth
expiry date 2029-01-13
Pamapol Pamapol Soup cabbage soup Pamapol Pamapol Soup cabbage soup
with smoked bacon 470 g
15,51zł/kg

price: 7,29 zł

PLN
1
42
expiry date 2027-11-17
Pamapol Pamapol Cucumber soup with Pamapol Pamapol Cucumber soup with
dill 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
32
expiry date 2027-10-27
Pamapol Pamapol Żurek soup with Pamapol Pamapol Żurek soup with
smoked bacon 470 g
15,53zł/kg

price: 7,30 zł

PLN
1
82
expiry date 2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5