eco-friendly cleaning agent based on the Organic vinegar

Sodasan

Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.

eco-friendly cleaning agent based on the Organic vinegareco-friendly cleaning agent based on the Organic vinegar
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

21,68 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4019886001007

4019886001007

price: 21,68 zł

21.68 PLN NewCondition

Skład: ocet ekologiczny, cukrowe związki powierzchniowo czynne (APG), kwasek cytrynowy.


Do intensywnego mycia i czyszczenia kuchni i łazienki, idealny do czyszczenia codziennego. Idealnie niweluje przykre zapachy. Płyn na bazie octu usuwa kurz, tłuste zabrudzenia, wapienne osady kamienia i plamy po kroplach wody, jak również resztki mydła z armatury, kafelków i blatów. Doskonale nadaje się przy codziennych zabrudzeniach. Zawiera ocet ekologiczny. Bez koloru, zapachu i konserwantów. Produkt certyfikowany Ecocert Greenlife F.32600, Certisys i Vegan Society.

Sposób użycia: 100ml na 10litrów wody.


brand:Sodasan
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces 1 liter Floral Fiesta - spring bouquet 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Universal liquid 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
10
Ajax universal fluid to clean all Ajax universal fluid to clean all
surfaces Floral Fiesta flowers lagoon 1 litr

price: 8,89 zł

PLN
1
12
Ajax floral fiesta fluid Ajax floral fiesta fluid
inwersalny all surfaces 1l lilac flower 1 kg

price: 8,89 zł

PLN
1
11
Sidolux purpose cleaner lemon Sidolux purpose cleaner lemon
Sidolux Universal cleaner lily of Sidolux Universal cleaner lily of
the valley 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
3
Sidolux One washing fluid Sidolux One washing fluid
Marseille soap 1 litr

price: 9,59 zł

PLN
1
4
Sodasan all- purpose cleaner Sodasan all- purpose cleaner
sensitive 1 litr

price: 22,12 zł

PLN
1
1
Sodasan universal washing liquid Sodasan universal washing liquid
Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

price: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic lotion for Sodasan Organic lotion for
cleaning 500 ml
33,18zł/l

price: 16,59 zł

PLN
1
1
Sodasan cleaning fluid shower Sodasan cleaning fluid shower
enclosures and bathroom spray 500 ml
41,24zł/l

price: 20,62 zł

PLN
1
2
Sodasan washing liquid color Sodasan washing liquid color
sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

price: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan Organic cosmetics soap Sodasan Organic cosmetics soap
plant Liquid Organic Olive Sensitive 300 ml
61,43zł/l

price: 18,43 zł

PLN
1
1
expiry date
2036-11-25
Sodasan Sodasan Cosmetics Sodasan Sodasan Cosmetics
ginger BIO ecological soap with the scent of lemongrass and 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-10-16
Sodasan Sodasan Cosmetics organic Sodasan Sodasan Cosmetics organic
soap with the scent of almonds and avocado BIO 100 g
111,60zł/kg

price: 11,16 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-09-01
Sodasan eco-friendly dishwashing Sodasan eco-friendly dishwashing
liquid with lemon scent bio 1 litr

price: 22,70 zł

PLN
1
2
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5