Products

 
skipothers
rodzaj płatków:
marka:
5907814661180 5907814661180 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet
300 g
41,33zł/kg

price: 12,40 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-04-28
5907814662781 5907814662781 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Mountain Bio Planet Bio Planet BIO Mountain
Oatmeal 300 g
18,57zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-06-11
5907814661036 5907814661036 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal
300 g
17,37zł/kg

price: 5,21 zł

PLN
1
4
Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal
4 5
4.5 3 Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal
expiry date 2027-12-10
5907814664969 5907814664969 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal Bio Planet Bio Planet BIO Oatmeal
600 g
13,32zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-12-10
5907814667311 5907814667311 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO instant Bio Planet Bio Planet BIO instant
oatmeal 300 g
18,37zł/kg

price: 5,51 zł

PLN
1
5
Bio Planet Bio Planet BIO instant
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet BIO instant
expiry date 2027-05-07
5907814667342 5907814667342 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet BIO instant Bio Planet Bio Planet BIO instant
oatmeal 600 g
14,43zł/kg

price: 8,66 zł

PLN
1
2
Bio Planet Bio Planet BIO instant
5 5
5 1 Bio Planet Bio Planet BIO instant
expiry date 2027-05-07
5902488066118 5902488066118 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Oat Flakes Bio Planet Bio Planet Oat Flakes
Gluten-free BIO 600 g
15,60zł/kg

price: 9,36 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-12-04
5907814666314 5907814666314 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
owsiane górskie 600 g
14,03zł/kg

price: 8,42 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-11
5903900362023 5903900362023 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet Superfoods Bio Planet Bio Planet Superfoods
Apple Fiber 150 g
63,27zł/kg

price: 9,49 zł

PLN
1
3
expiry date
2028-06-29
5907814667984 5907814667984 Bio Planet
Bio Planet Bio Planet yeast flakes Bio Planet Bio Planet yeast flakes
inactive BIO 100 g
216,30zł/kg

price: 21,63 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-06-30
5903111231187 5903111231187 Ekologiko
Ekologiko Ekologiko Organic millet Ekologiko Ekologiko Organic millet
BIO
Ekologiko Organic millet flakes Ekologiko Organic millet flakes
flakes 300 g
22,60zł/kg

price: 6,78 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-10
4260133234727 4260133234727 Fruchtbar
Fruchtbar FruchtBar Organic Fruchtbar FruchtBar Organic
wholegrain breakfast crisps strawberry, grape, apple, oat after 11th month 125 g
126,88zł/kg

price: 15,86 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-05-30
5900049011201 5900049011201 Mlekołaki
Mlekołaki Honey cereal rings Mlekołaki Honey cereal rings
Mlekołaki Honey cereal rings
5 5
5 4 Mlekołaki Honey cereal rings
expiry date 2027-08-30
5901154043477 5901154043477 Inka
Inka Inka Serdeczne Owsiane Inka Inka Serdeczne Owsiane
serduszka 50 g
63,40zł/kg

price: 3,17 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-03-09
5906827011838 5906827011838 Szczytno
Szczytno Instant Buckwheat flakes Szczytno Instant Buckwheat flakes
400 g
19,50zł/kg

price: 7,80 zł

PLN
1
7
Szczytno Instant Buckwheat flakes
5 5
5 4 Szczytno Instant Buckwheat flakes
expiry date 2027-10-02
5906827011821 5906827011821 Szczytno
Szczytno Instant rye flakes szytno Szczytno Instant rye flakes szytno
400 g
13,15zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
9
Szczytno Instant rye flakes szytno
5 5
5 3 Szczytno Instant rye flakes szytno
expiry date 2027-07-03
5900049004487 5900049004487 Lubella
Lubella Lubella Mlekołaki choco Lubella Lubella Mlekołaki choco
cereal balls with a chocolate flavor 500 g
25,98zł/kg

price: 12,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-01-31
5906827016512 5906827016512 Melvit
Melvit Melvit Mountain oatmeal Melvit Melvit Mountain oatmeal
1 kg

price: 6,60 zł

PLN
1
10
Melvit Melvit Mountain oatmeal
5 5
5 2 Melvit Melvit Mountain oatmeal
expiry date 2028-02-26
5906827019827 5906827019827 Melvit
Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO Melvit Melvit Oatmeal Instant BIO
500 g
11,34zł/kg

price: 5,67 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-07-22
5906827019834 5906827019834 Melvit
Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
9
Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
5 5
5 1 Melvit Melvit Oatmeal Mountain BIO
expiry date 2027-10-13
5906827015959 5906827015959 Melvit
Melvit Melvit Secret fitness Melvit Melvit Secret fitness
porridge with fruit and chia 350 g
22,46zł/kg

price: 7,86 zł

PLN
1
6
Melvit Melvit Secret fitness
5 5
5 1 Melvit Melvit Secret fitness
expiry date 2027-12-11
5902172000282 5902172000282 Kupiec
Kupiec Merchant Instant barley Kupiec Merchant Instant barley
flakes 400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
Kupiec Merchant Instant barley
5 5
5 2 Kupiec Merchant Instant barley
expiry date 2027-04-30
5902172000220 5902172000220 Kupiec
Kupiec Merchant Instant oatmeal Kupiec Merchant Instant oatmeal
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
2
Kupiec Merchant Instant oatmeal
5 5
5 6 Kupiec Merchant Instant oatmeal
expiry date 2027-06-30
5907814660732 5907814660732 Bio Planet
Bio Planet Millet flakes 300 g BIO Bio Planet Millet flakes 300 g BIO
- BIO PLANET 300 g
24,53zł/kg

price: 7,36 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-03-02
5906747171421 5906747171421 Kupiec
Kupiec Nosh Oatmeal Cranberry Kupiec Nosh Oatmeal Cranberry
Raspberry 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
13
Kupiec Nosh Oatmeal Cranberry
4 5
4 5 Kupiec Nosh Oatmeal Cranberry
expiry date 2027-08-30
5906747171414 5906747171414 Kupiec
Kupiec Nosh oatmeal apple- banana Kupiec Nosh oatmeal apple- banana
50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
12
Kupiec Nosh oatmeal apple- banana
4 5
4.5 2 Kupiec Nosh oatmeal apple- banana
expiry date 2027-08-30
5906747170707 5906747170707 Kupiec
Kupiec Nosh porridge with prunes Kupiec Nosh porridge with prunes
50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
11
Kupiec Nosh porridge with prunes
4 5
4 5 Kupiec Nosh porridge with prunes
expiry date 2027-08-30
5906747170684 5906747170684 Kupiec
Kupiec Nosh porridge with Kupiec Nosh porridge with
strawberries 50 g
54,20zł/kg

price: 2,71 zł

PLN
1
10
Kupiec Nosh porridge with
5 5
5 2 Kupiec Nosh porridge with
expiry date 2027-06-30
5905108804213 5905108804213
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
500 g
6,88zł/kg

price: 3,44 zł

PLN
1
5
expiry date
2027-05-17
5905108804206 5905108804206
One Day More Płatki owsiane One Day More Płatki owsiane
górskie 500 g
6,56zł/kg

price: 3,28 zł

PLN
1
19
expiry date
2028-01-13
5907569000586 5907569000586 Radix
Radix Radix Bis Rye flakes Radix Radix Bis Rye flakes
450 g
8,87zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-25
5907569000555 5907569000555 Radix
Radix Radix-Bis Oatmeal Radix Radix-Bis Oatmeal
450 g
9,78zł/kg

price: 4,40 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-03-31
5907569001897 5907569001897 Radix
Radix Radix-Bis Spelt flakes Radix Radix-Bis Spelt flakes
300 g
16,63zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
3
Radix Radix-Bis Spelt flakes
4 5
4.5 2 Radix Radix-Bis Spelt flakes
expiry date 2027-02-27
5907569000517 5907569000517 Radix
Radix Radix-Bis flakes 5 cereals Radix Radix-Bis flakes 5 cereals
Radix Radix-Bis flakes 5 cereals
5 5
5 1 Radix Radix-Bis flakes 5 cereals
expiry date 2027-03-17
5907569004126 5907569004126 Radix
Radix Radix-Bis oatmeal Radix Radix-Bis oatmeal
gluten-free instant 400 g
24,98zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-16
5900617030788 5900617030788 Sante
Sante Sante Fit Whole grain cereal Sante Sante Fit Whole grain cereal
with cranberry & blueberry & goji berries 225 g
30,36zł/kg

price: 6,83 zł

PLN
1
10
Sante Sante Fit Whole grain cereal
4 5
4 1 Sante Sante Fit Whole grain cereal
expiry date 2027-04-25
5900617042255 5900617042255 Sante
Sante Sante Gold Granola brownie Sante Sante Gold Granola brownie
& cherries 300 g
33,83zł/kg

price: 10,15 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-17
5900617042255 5900617042255 Sante
Sante Sante Gold Granola brownie Sante Sante Gold Granola brownie
& cherries 300 g
34,83zł/kg

price: 10,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-03-30
5906827014259 5906827014259 Melvit
Melvit Secret family oatmeal Melvit Secret family oatmeal
Instant 500 g
10,72zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
8
expiry date
2027-12-27
5906827014563 5906827014563 Melvit
Melvit Secret family oatmeal whole Melvit Secret family oatmeal whole
grains 500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
4
Melvit Secret family oatmeal whole
5 5
5 2 Melvit Secret family oatmeal whole
expiry date 2028-01-09
5907814661531 5907814661531 Bio Planet
Bio Planet Spelt flakes , the Bio Planet Spelt flakes , the
product of ecological agriculture 300 g
19,97zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-02-27
5906827011807 5906827011807 Szczytno
Szczytno Szczytno flakes Instant Szczytno Szczytno flakes Instant
Barley 400 g
13,43zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-22
5900049011188 5900049011188 Mlekołaki
Mlekołaki cereal chocolate balls Mlekołaki cereal chocolate balls
250 g
27,36zł/kg

price: 6,84 zł

PLN
1
3
Mlekołaki cereal chocolate balls
5 5
5 7 Mlekołaki cereal chocolate balls
expiry date 2027-06-30
5900049011614 5900049011614 Mlekołaki
Mlekołaki choco cereals Mlekołaki choco cereals
piegołaki 250 g
27,36zł/kg

price: 6,84 zł

PLN
1
6
Mlekołaki choco cereals
5 5
5 4 Mlekołaki choco cereals
expiry date 2027-08-30
5900049011195 5900049011195 Lubella
Lubella mlekołaki cereal Lubella mlekołaki cereal
chocolate shells 250 g
23,96zł/kg

price: 5,99 zł

PLN
1
16
Lubella mlekołaki cereal
5 5
5 3 Lubella mlekołaki cereal
expiry date 2027-08-30
5902172000213 5902172000213 Kupiec
Kupiec oatmeal mountain Kupiec oatmeal mountain
400 g
12,48zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Kupiec oatmeal mountain
4 5
4.5 5 Kupiec oatmeal mountain
expiry date 2027-09-30
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit oatmeal mountain Melvit oatmeal mountain
500 g
7,42zł/kg

price: 3,71 zł

PLN
1
11
Melvit oatmeal mountain
4 5
4.5 11 Melvit oatmeal mountain
expiry date 2027-11-13
5906827003802 5906827003802 Melvit
Melvit oatmeal mountain Melvit oatmeal mountain
500 g
7,50zł/kg

price: 3,75 zł

PLN
1
25
Melvit oatmeal mountain
4 5
4.5 11 Melvit oatmeal mountain
expiry date 2027-12-25
5906827012255 5906827012255 Szczytno
Szczytno szytno Instant Spelt Szczytno szytno Instant Spelt
flakes 400 g
21,20zł/kg

price: 8,48 zł

PLN
1
20
Szczytno szytno Instant Spelt
5 5
5 2 Szczytno szytno Instant Spelt
expiry date 2027-06-17
5906827011814 5906827011814 Szczytno
Szczytno szytno instant oatmeal Szczytno szytno instant oatmeal
flakes 400 g
12,23zł/kg

price: 4,89 zł

PLN
1
8
Szczytno szytno instant oatmeal
4 5
4.5 4 Szczytno szytno instant oatmeal
expiry date 2027-10-21
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5