Allos Vegetable paste with three types of BIO gluten-free peppers

Allos
52Allos Vegetable paste with three types of BIO gluten-free peppers
Odpowiedni dla wegan.
Allos Vegetable paste with three types of BIO gluten-free peppersAllos Vegetable paste with three types of BIO gluten-free peppers
BIO
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-28

pojemność

cena za kilogram

90,37 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4016249017071

4016249017071

price: 12,20 zł

12.20 PLN 2027-05-28 NewCondition
papryka czerwona* (49 %), nasiona słonecznika*, olej słonecznikowy*, papryka żółta* (9 %), papryka zielona* (4 %), syrop z agawy*, przecier pomidorowy* (3 %), suszone pomidory* (2 %), skrobia ziemniaczana*, koncentrat soku cytrynowego*, sól morska, przyprawy* (cebula w proszku*, czosnek w proszku*, papryka w proszku*), substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego*, biały pieprz*, (*skł. eko)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia:960 kJ/231 kcal
Tłuszcz:18 g
w tym kwasy nasycone:1,9 g
Węglowodany:11 g
w tym cukry:6,5 g
Błonnik:2,5 g
Białko:5,1 g
Sól:1,2 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Odpowiedni dla wegan.
brand:Allos
Legally regulated product name:Pasta warzywna z trzema rodzajami papryki bezglutenowa bio.
Other information:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07-07904, Rolnictwo UE, spoza UE, DE-ÖKO-003
Storage:Po otwarciu przechowywać w temp. chłodniczej.
Type of packaging:Słoik
Return address:Bio Planet S.A. Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Allos Allos Vegetable paste with Allos Allos Vegetable paste with
    cherry tomatoes and arugula, gluten-free, BIO 135 g
    90,15zł/kg

    price: 12,17 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-05-28
    Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
    300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
    cucumbers 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    5
    expiry date 2028-06-03
    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    tomato puree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Primavika Primavika Natural Gluten Primavika Primavika Natural Gluten
    Free Hummus 160 g
    60,38zł/kg

    price: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-01
    Primavika Primavika Tahini natural Primavika Primavika Tahini natural
    185 g
    56,22zł/kg

    price: 10,40 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-06-03
    Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    price: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-08-28
    Allos Allos Honey Halva BIO Allos Allos Honey Halva BIO
    75 g
    169,73zł/kg

    price: 12,73 zł

    PLN
    1
    7
    expiry date 2027-11-28
    Allos Allos BIO gluten-free mango Allos Allos BIO gluten-free mango
    and curry cream paste 140 g
    71,36zł/kg

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-06-11
    Allos Allos Pasta kremowa Allos Allos Pasta kremowa
    i z papryką 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-03-23
    Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
    arrabbiata cream paste 140 g
    79,71zł/kg

    price: 11,16 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2026-11-28
    Allos Allos BIO gluten-free Allos Allos BIO gluten-free
    avocado cream paste 140 g
    83,79zł/kg

    price: 11,73 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-27
    Allos Allos Mus z mango Allos Allos Mus z mango
    bezglutenowy BIO 200 g
    88,90zł/kg

    price: 17,78 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-04
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5