instant soup powdered chicken curry acute

Vifon
48instant soup powdered chicken curry acute
Bez substancji konserwujących
instant soup powdered chicken curry acuteinstant soup powdered chicken curry acute
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

34,71 zł / kg

kraj

Country of origin

Wietnam

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110069

5901882110069

price: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-08-30 NewCondition
nudle (91,7 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (8,3 %): curry w proszku w zmiennych proporcjach (9,2 %); kurkuma, anyż, goździk, nasiona kolendry, cynamon, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (8,6 %); marchew, szczypior, kolendra, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; aromat (ORZESZKI ZIEMNE), chili (1,4 %), czosnek, trawa cytrynowa (0,5 %) pieprz, substancja przeciwzbrylająca: E 551; barwnik: karoteny, ekstrakt z chili (0,01 %), przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna295 kJ / 70 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe1,1 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry< 0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,66 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Features:ostra, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
brand:Vifon
About the brand:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur Konsumenta 2023 Laur Konsumenta 2004-2024 - Lider XX-lecia Laur Konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Legally regulated product name:Curry - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (pikantna).
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem/ Nr partii: patrz na dłuższym boku opakowania Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Preparation and use:Sposób przyrządzania 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Type of packaging:Torba
Country of origin:Wietnam
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
    chicken golden mild 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    expiry date 2027-08-30
    Vifon instant soup powdered mild Vifon instant soup powdered mild
    chicken 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-08-30
    Cykoria Chicory Pea Soup Cykoria Chicory Pea Soup
    expiry date 2028-05-30
    Vifon Vifon instant soup spicy Vifon Vifon instant soup spicy
    chicken mega sharp 70 g
    34,71zł/kg

    price: 2,43 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-06-30
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    red borscht 14 g
    130,71zł/kg

    price: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2027-01-31
    Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
    sour soup with croutons 17 g
    108,24zł/kg

    price: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5