Czaniecki 5-egg pasta, rolled ribbon

Czaniecki
Czaniecki 5-egg pasta, rolled ribbonCzaniecki 5-egg pasta, rolled ribbon
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

expiry date:

2031-06-30

pojemność

cena za kilogram

20,72 zł / kg

kraj

Country of origin

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000400

5901841000400

price: 10,36 zł

buy 6 szt. for 10.21 zł/szt
10.36 PLN 2031-06-30 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 9 minut
brand:Czaniecki
About the brand:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Legally regulated product name:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Storage:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Type of packaging:Torebka
Country of origin:Produkt UE
Producer's address:
Return address:
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 1 500 g
20,86zł/kg

price: 10,43 zł

PLN
1
14
expiry date
2031-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,68zł/kg

price: 10,34 zł

PLN
1
19
expiry date
2031-07-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 500 g
20,60zł/kg

price: 10,30 zł

PLN
1
20
expiry date 2031-05-30
Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg Czaniecki Czaniecki Pasta 5 egg
nest 2 500 g
20,96zł/kg

price: 10,48 zł

PLN
1
15
expiry date 2031-06-30
Melissa primo gusto lasagna Melissa primo gusto lasagna
noodles 500 g
15,52zł/kg

price: 7,76 zł

PLN
1
7
expiry date
2028-01-22
Melissa Spaghetti pasta primo Melissa Spaghetti pasta primo
gusto no 6 500 g
10,80zł/kg

price: 5,40 zł

PLN
1
20
expiry date 2029-04-03
Alce Nero Alce Nero wholemeal Alce Nero Alce Nero wholemeal
semolina pasta BIO fusilli 500 g
18,78zł/kg

price: 9,39 zł

PLN
1
2
expiry date 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal Alce Nero Alce Nero BIO wholemeal
sandwich spaghetti pasta 500 g
30,34zł/kg

price: 15,17 zł

PLN
1
1
expiry date 2029-04-28
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta in
the shape of rice 250 g
21,16zł/kg

price: 5,29 zł

PLN
1
4
expiry date 2031-02-28
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
small bow 250 g
21,44zł/kg

price: 5,36 zł

PLN
1
15
expiry date
2030-12-30
Czaniecki Czaniecki Rolled thread Czaniecki Czaniecki Rolled thread
pasta, 5 eggs 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2031-02-20
Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet Czaniecki Czaniecki 5 egg gimlet
pasta 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
8
expiry date 2031-06-30
Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon Czaniecki Czaniecki Rolled ribbon
pasta, 5 eggs 250 g
22,28zł/kg

price: 5,57 zł

PLN
1
12
expiry date 2030-11-11
Czaniecki Czaniecki 5 egg shell Czaniecki Czaniecki 5 egg shell
pasta 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
13
expiry date 2031-01-31
Czaniecki Czaniecki Makaron 5 Czaniecki Czaniecki Makaron 5
jajeczny 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
10
expiry date
2031-01-30
Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta, Czaniecki Czaniecki 5-egg pasta,
rolled thread 250 g
21,04zł/kg

price: 5,26 zł

PLN
1
7
expiry date 2031-06-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5