Basso Olive-pomace oil

Basso Oliwa zawierająca wyłącznie oliwę uzyskaną z przetworzenia wytłoczyn z oliwek i oliwę otrzymaną bezpośrednio z oliwek.
Basso Olive-pomace oilBasso Olive-pomace oil
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

expiry date:

2027-12-30

pojemność

cena za litr

32,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

80140139

price: 32,99 zł

buy 6 szt. for 32.50 zł/szt
32.99 PLN 2027-12-30 NewCondition
85 % rafinowana oliwa z wytłoczyn z oliwek, 15 % oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml
Wartość energetyczna3389 kJ / 824 kcal
Tłuszcz91.6 g
w tym kwasy tłuszczowe
- nasycone13 g
- jednonienasycone69.9 g
- wielonienasycone9 g
Węglowodany0 g
w tym cukry0 g
Białko0 g
Sól0 g

Oliwa zawierająca wyłącznie oliwę uzyskaną z przetworzenia wytłoczyn z oliwek i oliwę otrzymaną bezpośrednio z oliwek.
brand:Basso
Storage:W niskiej temperaturze gęstnieje, co nie ma wpływu na jakość oliwy i ustępuje w temperaturze pokojowej. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w ciemnym i chłodnym miejscu.
Type of packaging:Butelka szklana
Producer's address:
Return address:
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Bartek sunflower oil Bartek sunflower oil
1 litr

price: 12,33 zł

PLN
1
9
expiry date 2027-09-28
Polish canola oil Polish canola oil
1 litr

price: 9,25 zł

PLN
1
108
expiry date 2027-09-04
REDUCED PRICE -40%
So Well Olej ryżowy So Well Olej ryżowy
1 litr

price: 14,92 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-30
Big Nature Big Nature Olej lniany Big Nature Big Nature Olej lniany
tłoczony 1 litr

price: 26,34 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-02-17
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Basso Basso Extra virgin olive oil Basso Basso Extra virgin olive oil
500 ml
57,16zł/l

price: 28,58 zł

PLN
1
6
expiry date 2028-02-28
Basso Basso Olive pomace oil Basso Basso Olive pomace oil
500 ml
38,92zł/l

price: 19,46 zł

PLN
1
3
expiry date 2027-12-12
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5