Bio Food Gluten-free pickled cucumbers

Bio Food
45Bio Food Gluten-free pickled cucumbers

Produkt pasteryzowany. Doskonała podstawa tradycyjnej, polskiej zupy ogórkowej.

Bio Food Gluten-free pickled cucumbersBio Food Gluten-free pickled cucumbers
BIO
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-13

pojemność

cena za kilogram

27,75 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907752683862

5907752683862

price: 7,77 zł

7.77 PLN 2027-05-13 NewCondition

ogórki kiszone tarte* (98 %), sól kłodawska (2 %) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 57 kJ / 13 kcal
Tłuszcz: < 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: < 0,1 g
Węglowodany: 2,5 g
w tym cukry: < 0,5 g
Białko: 0,8 g
Sól: 2,3 g


Produkt pasteryzowany. Doskonała podstawa tradycyjnej, polskiej zupy ogórkowej.


brand:

Bio Food


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
    cucumbers 315 g
    14,57zł/kg

    price: 4,59 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date 2028-06-03
    Hektor Hektor puree with pickled Hektor Hektor puree with pickled
    cucumbers chips 300 g
    14,00zł/kg

    price: 4,20 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-01-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    BIO
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury 800 g
    15,15zł/kg

    price: 12,12 zł

    PLN
    1
    6
    expiry date
    2026-11-30
    Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
    300 ml
    24,67zł/l

    price: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-10-30
    Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    price: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    expiry date 2029-05-05
    Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
    tomato puree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-03-14
    Primavika Primavika Natural Gluten Primavika Primavika Natural Gluten
    Free Hummus 160 g
    60,38zł/kg

    price: 9,66 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-07-01
    Bio Food biofood ecological bio Bio Food biofood ecological bio
    juice of the pickled carrot 300 ml
    29,10zł/l

    price: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food Bio Food organic BIO Bio Food Bio Food organic BIO
    pickled cucumber juice 300 ml
    23,93zł/l

    price: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-04-28
    Bio Food ecological cranberry Bio Food ecological cranberry
    BIO
    ecological cranberry juice ecological cranberry juice
    juice 300 ml
    66,63zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO gluten-free Bio Food Bio Food BIO gluten-free
    pickled cucumbers 760 g
    23,53zł/kg

    price: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-09-19
    Bio Food apple vinegar bio Bio Food apple vinegar bio
    700 ml
    21,41zł/l

    price: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Vegetarian red Bio Food Bio Food Vegetarian red
    borscht BIO 500 ml
    19,98zł/l

    price: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Sauerkraut with Bio Food Bio Food Sauerkraut with
    carrots BIO 700 g
    14,29zł/kg

    price: 10 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2028-06-16
    Bio Food apple vinegar BIO 250 ml Bio Food apple vinegar BIO 250 ml
    - BIO FOOD 250 ml
    41,64zł/l

    price: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-04-28
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5