Bio Planete Shea oil refined BIO

Bio Planete

Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.

Bio Planete Shea oil refined BIO Bio Planete Shea oil refined BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

expiry date:

2027-06-30

pojemność

cena za litr

223,35 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3445020007887

3445020007887

price: 44,67 zł

44.67 PLN 2027-06-30 NewCondition

olej shea* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3700 kJ/900 kcal
Tłuszcz - 100 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 48 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 47 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 5,5 g
Zawiera znikome ilości węglowodanów, cukrów, białka i soli.


Olej shea BIO PLANÈTE to cząstka Afryki w europejskiej kuchni. To „złoto afrykańskich kobiet” jest nie tylko stosowane tradycyjnie w kosmetyce (do pielęgnacji skóry i włosów) i medycynie, ale jest także obecne w diecie.
Olej shea łatwo się rozsmarowuje, ma neutralny smak i zapach oraz dużą odporność na wysokie temperatury i dlatego nadaje się do pieczenia i smażenia.
Ze względu na te właściwości mieszkańcy regionów, w których jest wytwarzane, używają go tradycyjnie jako tłuszczu do smażenia i pieczenia.
Szczególną zaletą oleju shea BIO PLANÈTE jest to, że nadaje ono wypiekom wspaniale chrupiącą, rumianą skórkę.
Oprócz tego zastępuje zwykłe MASŁO pochodzenia zwierzęcego i może być stosowane jako wegańska pasta do smarowania chleba.


Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Kujawski canola oil Kujawski canola oil
1 litr

price: 12,18 zł

PLN
1
4
expiry date 2028-03-04
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Bio Planete olive oil Organic Bio Planete olive oil Organic
extra virgin 1 l

price: 71,15 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-04-30
Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
cooking and frying BIO 500 ml
39,98zł/l

price: 19,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-30
Bio Planete Bio Planete sunflower Bio Planete Bio Planete sunflower
oil BIO virgin 500 ml
35,64zł/l

price: 17,82 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-01
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
Extra virgin BIO 500 ml
72,90zł/l

price: 36,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-10-01
Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
for frying BIO 500 ml
94,28zł/l

price: 47,14 zł

PLN
1
1
expiry date
2028-01-01
Bio Planete Bio Planet Gluten-free Bio Planete Bio Planet Gluten-free
BIO chestnut flour 400 g
48,63zł/kg

price: 19,45 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Cooking Bio Planete Bio Planete Cooking
BIO
Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO
oil with Ghee BIO 500 ml
85,12zł/l

price: 42,56 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-02-28
Bio Planete Bio Planete Coconut Bio Planete Bio Planete Coconut
oil, odorless, BIO 400 ml
77,85zł/l

price: 31,14 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-10-01
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5