Bio Planete Virgin BIO Coconut Oil

Bio Planete
51Bio Planete Virgin BIO Coconut Oil

Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.

Bio Planete Virgin BIO Coconut OilBio Planete Virgin BIO Coconut Oil
BIO
pojemność netto

pojemność netto

950 ml

data przydatności

expiry date:

2027-07-07

pojemność

cena za litr

76,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4260355585874

4260355585874

price: 72,99 zł

72.99 PLN 2027-07-07 NewCondition

olej kokosowy* virgin (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 3367 kJ/819 kcal
Tłuszcz - 91 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 86 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone - 5 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone - 1 g
Węglowodany - 0 g
w tym cukry - 0 g
Białko - 0 g
Sól - 0 g


Doskonały do przygotowywania egzotycznych dań. Nie przekraczać punktu dymienia podczas podgrzewania.


How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bio Food Bio Food Virgin Coconut Bio Food Bio Food Virgin Coconut
    Oil BIO 260 ml
    86,08zł/l

    price: 22,38 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2028-02-19
    Bio Planete Bio Planete Coconut Bio Planete Bio Planete Coconut
    oil, odorless, BIO 400 ml
    77,85zł/l

    price: 31,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-10-01
    Kujawski canola oil Kujawski canola oil
    1 litr

    price: 12,18 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2028-03-04
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
    91,96zł/l

    price: 22,99 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-06-17
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date
    2027-08-25
    Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
    and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-11-06
    Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
    Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
    58,28zł/l

    price: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date
    2027-08-27
    Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
    species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
    94,44zł/l

    price: 23,61 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date
    2027-08-16
    Bio Planete olive oil Organic Bio Planete olive oil Organic
    extra virgin 1 l

    price: 71,15 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-04-30
    Bio Planete Planete Bio oil for Bio Planete Planete Bio oil for
    cooking and frying BIO 500 ml
    39,98zł/l

    price: 19,99 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-12-30
    Bio Planete Bio Planete sunflower Bio Planete Bio Planete sunflower
    oil BIO virgin 500 ml
    35,64zł/l

    price: 17,82 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-01
    Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
    Extra virgin BIO 500 ml
    72,90zł/l

    price: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-10-01
    Bio Planete Bio Planete olive oil Bio Planete Bio Planete olive oil
    for frying BIO 500 ml
    94,28zł/l

    price: 47,14 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2028-01-01
    Bio Planete Bio Planet Gluten-free Bio Planete Bio Planet Gluten-free
    BIO chestnut flour 400 g
    48,63zł/kg

    price: 19,45 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Cooking Bio Planete Bio Planete Cooking
    BIO
    Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO Bio Planete Cooking oil with Ghee BIO
    oil with Ghee BIO 500 ml
    85,12zł/l

    price: 42,56 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-02-28
    Bio Planete Bio Planete Pizza and Bio Planete Bio Planete Pizza and
    Pasta Oil with chili and tomato flavor 250 ml
    114,52zł/l

    price: 28,63 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date
    2027-06-30
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5