Dawtona Tomato paste

Dawtona
55
To mój faworyt od wielu lat. Szkoda tylko, ze sklep nie ma słoików prawie litrowych. W Biedronce czasem się takowe pojawiają.Dawtona Tomato paste
52Dawtona Tomato paste
Ten koncentrat powstał z 1 kg pomidorów
Dawtona Tomato pasteDawtona Tomato paste
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

expiry date:

2028-03-31

pojemność

cena za kilogram

23,58 zł / kg

kraj

Country of origin

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713016799

5901713016799

price: 4,48 zł

4.48 PLN 2028-03-31 NewCondition
Dawtona Dawtona Tomato paste Dawtona Dawtona Tomato paste
190 g
22,89zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
12
expiry date 2027-12-02
Dawtona Dawtona Tomato paste Dawtona Dawtona Tomato paste
190 g
24,05zł/kg

price: 4,57 zł

PLN
1
39
expiry date 2028-06-22
Zawartość ekstraktu: 28-30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna449 kJ / 106 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany19 g
w tym cukry16 g
Błonnik3,9 g
Białko4,3 g
Sól0,05 g

Ten koncentrat powstał z 1 kg pomidorów
brand:Dawtona
About the brand:Dawtona Rodzinna firma
Legally regulated product name:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i nr partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Poland
Producer's address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52, 05-870 Błonie
Return address:Dawtona Sp. z o.o. ul. Bieniewicka 52, 05-870 Błonie
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-05-19 15:36:37To mój faworyt od wielu lat. Szkoda tylko, ze sklep nie ma słoików prawie litrowych. W Biedronce czasem się takowe pojawiają.



Włocławek Wloclawek Tomato paste Włocławek Wloclawek Tomato paste
30% 190 g
27,11zł/kg

price: 5,15 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-05-30
Le Pepe Le Pepe Pesto from basil Le Pepe Le Pepe Pesto from basil
expiry date
2028-11-11
Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
pomidorowy 190 ml
16,84zł/l

price: 3,20 zł

PLN
1
14
expiry date 2028-05-21
Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
pomidorowy 30% 190 g
12,21zł/kg

price: 2,32 zł

PLN
1
10
expiry date
2027-04-30
Krakus red borscht concentrate Krakus red borscht concentrate
300 ml
24,67zł/l

price: 7,40 zł

PLN
1
15
expiry date 2027-10-30
Podravka tomato's mousse Podravka tomato's mousse
500 g
8,70zł/kg

price: 4,35 zł

PLN
1
33
expiry date 2029-05-05
Rolnik puree with pickled Rolnik puree with pickled
cucumbers 315 g
14,57zł/kg

price: 4,59 zł

PLN
1
7
expiry date 2028-06-03
Bio Food Bio Food Gluten-free Bio Food Bio Food Gluten-free
tomato puree BIO 500 ml
19,98zł/l

price: 9,99 zł

PLN
1
1
expiry date 2028-03-14
Dawtona beetroot chips Dawtona beetroot chips
510 g
11,51zł/kg

price: 5,87 zł

PLN
1
2
expiry date 2028-03-17
Dawtona tinned corn sweet Dawtona tinned corn sweet
400 g
13,00zł/kg

price: 5,20 zł

PLN
1
12
expiry date 2029-10-08
Dawtona red beans canned Dawtona red beans canned
400 g
13,65zł/kg

price: 5,46 zł

PLN
1
9
expiry date 2029-05-04
Dawtona sliced tomatoes canned Dawtona sliced tomatoes canned
400 g
13,05zł/kg

price: 5,22 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-10-04
Dawtona whole tomatoes canned Dawtona whole tomatoes canned
400 g
13,70zł/kg

price: 5,48 zł

PLN
1
12
expiry date 2028-09-24
Dawtona white beans Dawtona white beans
400 g
13,68zł/kg

price: 5,47 zł

PLN
1
5
expiry date 2029-03-20
Dawtona tomato's mousse Dawtona tomato's mousse
500 g
11,04zł/kg

price: 5,52 zł

PLN
1
11
expiry date 2028-08-28
Dawtona Dow TONE canned peas Dawtona Dow TONE canned peas
400 g
9,98zł/kg

price: 3,99 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-23
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5