Knorr A hot mug of powdered sour soup with croutons

Knorr
55
5Knorr A hot mug of powdered sour soup with croutons
55
Żurek jak domowy, polecam.Knorr A hot mug of powdered sour soup with croutons
48Knorr A hot mug of powdered sour soup with croutons
Doskonały smak Bez barwników
Knorr A hot mug of powdered sour soup with croutonsKnorr A hot mug of powdered sour soup with croutons
masa netto

masa netto

17 g

data przydatności

expiry date:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

110,59 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712100866937

8712100866937

price: 1,88 zł

1.88 PLN 2027-08-30 NewCondition
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
sour soup with croutons 17 g
108,24zł/kg

price: 1,84 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-06-30
skrobia, grzanki (15 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu], sól jodowana, preparat serwatkowy (MLEKO), tłuszcz palmowy, maltodekstryna, mąka (ŻYTNIA, PSZENNA), syrop glukozowy, wędzona słonina (2,7 %) (słonina, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), cukier, LAKTOZA, wędzony boczek (2,5 %) (boczek, sól), ekstrakt drożdżowy, sól, czosnek (1 %), kwas: kwas cytrynowy, majeranek (0,7 %), aromaty
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia142 kJ
Energia34 kcal
Tłuszcz1,2 g
w tym kwasy nasycone0,6 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,5 g
Sól0,97 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji - 200 ml

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Łubin : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Doskonały smak Bez barwników
Features:- Zupa błyskawiczna Żurek z grzankami Knorr Gorący Kubek bez konserwantów to idealna, rozgrzewająca przekąska dla zabieganych, którą możesz łatwo i szybko przygotować, - Zupa ma bogaty smak i aromat, który wzmacniają najbardziej znane i lubiane przyprawy, takie jak czosnek i majeranek, - Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać wrzącą wodą, odczekać, wymieszać i szybkie danie na ciepło gotowe, - Żurek z grzankami Knorr Gorący Kubek to pyszna przekąska, którą przygotujesz w 2 minuty, - Ta pełna smaku, aromatyczna zupa z grzankami nie zawiera konserwantów, - Gorący Kubek to obietnica smacznego posiłku w pracy, na uczelni, w szkole czy podczas zabieganego dnia w domu – nieważne, jak bardzo się spieszysz, zasługujesz na rozgrzewającą, pyszną przekąskę
brand:Knorr
About the brand:Zupa błyskawiczna Knorr Gorący Kubek Żurek z grzankami to smaczna, sycąca i niewymagająca więcej niż 2 minut przygotowania przekąska bez konserwantów, skomponowana ze starannie dobranych składników wysokiej jakości. Żurek to połączenie tradycyjnych polskich smaków wędzonej słoniny i boczku, kremowej konsystencji zupy i chrupiących grzanek z mąki pszennej, doprawione aromatyczną nutą majeranku i czosnku. W składzie nie znajdziesz za to konserwantów. Ten szybki, a jednocześnie pożywny i sycący posiłek zaspokoi głód nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Ta idealna na szybką przekąskę zupa błyskawiczna jest nie tylko smaczna, ale też szybka oraz prosta w przygotowaniu. Żurek świetnie sprawdzi się w podróży, w pracy, na uczelni czy podczas zabieganego dnia w domu. Krótko mówiąc: na jego bogaty smak możesz liczyć zawsze wtedy, gdy się spieszysz i doskwiera Ci głód, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Jego przygotowanie zajmuje jedynie 2 minuty. Wystarczy wsypać zawartość torebki do kubka, zalać ją wrzątkiem, wymieszać i odczekać. W taki sposób w mgnieniu oka możesz cieszyć się smakiem bogato przyprawionej, aromatycznej zupy, która zaspokoi pierwszy głód i odpowiednio Cię rozgrzeje. Jeśli żurek zadowolił Twoje kubki (nie tylko smakowe), koniecznie skosztuj także innych zup Knorr Gorący Kubek. Może do gustu przypadnie Ci zupa grochowa z grzankami, zupa serowa z grzankami, zupa z kurek albo zupa gulaszowa z makaronem? Smacznego!
Legally regulated product name:Żurek z grzankami.
Storage:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparation and use:1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj. 3) Smacznego!
Type of packaging:Saszetka
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Bogusz , 2024-10-24 20:06:205
  • Barbara Adamska , 2021-06-21 20:38:43Żurek jak domowy, polecam.



Kucharek Kucharek Żurek Kucharek Kucharek Żurek
z grzankami 17 g
95,88zł/kg

price: 1,63 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-04-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
red borscht 14 g
130,71zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
11
expiry date 2027-01-31
Knorr a hot cup of soup powdered Knorr a hot cup of soup powdered
Pea soup with croutons 21 g
90,48zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
55
expiry date 2027-02-28
Knorr Knorr A hot cup of powdered Knorr Knorr A hot cup of powdered
tomato soup with noodles 19 g
100,00zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
10
expiry date 2027-05-30
Vifon instant soup powdered Vifon instant soup powdered
chicken golden mild 70 g
34,71zł/kg

price: 2,43 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-08-30
Knorr nudle soup powdered cheese Knorr nudle soup powdered cheese
with herbs 61 g
49,02zł/kg

price: 2,99 zł

PLN
1
21
expiry date 2027-05-30
Winiary sauce powdered idea for Winiary sauce powdered idea for
... chicken in cream sauce - a herb , 30 g 30 g
148,67zł/kg

price: 4,46 zł

PLN
1
7
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr Home Tastes beetroot Knorr Knorr Home Tastes beetroot
soup 53 g
84,91zł/kg

price: 4,50 zł

PLN
1
9
expiry date
2027-01-30
Knorr Home Tastes Knorr sauce for Knorr Home Tastes Knorr sauce for
roast bright 25 g
184,80zł/kg

price: 4,62 zł

PLN
1
14
expiry date
2027-05-30
Knorr Knorr Hot cup cheese and Knorr Knorr Hot cup cheese and
croutons 22 g
86,36zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
22
expiry date 2027-05-30
Knorr Hot cup of soup powdered Knorr Hot cup of soup powdered
chicken soup with noodles 12 g
158,33zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
28
expiry date 2027-05-30
Knorr Knorr A hot mug of powdered Knorr Knorr A hot mug of powdered
cucumber soup with croutons 13 g
146,15zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
23
expiry date 2027-06-30
Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup Knorr Knorr Hot Mug Mushroom soup
with croutons 15 g
122,00zł/kg

price: 1,83 zł

PLN
1
36
expiry date 2026-12-30
Knorr Knorr Dill and herb salad Knorr Knorr Dill and herb salad
dressing 9 g
211,11zł/kg

price: 1,90 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-10-30
Knorr Knorr Beef broth Knorr Knorr Beef broth
expiry date 2027-09-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5