Melvit Secret fitness porridge with fruit and chia

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1489 kJ / 354 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,3 g |
| Węglowodany | 56 g |
| - w tym cukry | 12 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,12 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji po 50 g. |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 2,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nosh_porridge_with_prunes_ze_sliwkami/33741.htmlprice: 2,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nosh_porridge_with_strawberries_z_truskawkami/33743.htmlpłatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, malina liofilizowana 1,6%, żurawina liofilizowana 0,4%, aromat naturalny
price: 2,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nosh_Oatmeal_Cranberry_Raspberry_malinowozurawinowa/33744.htmlpłatki owsiane 74%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, suszone jabłko z przecierem bananowym 2% (jabłko 95%, przecier bananowy 4%, aromat naturalny 1%), banan liofilizowany(...)
price: 2,71 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nosh_oatmeal_apple_banana_jablkowobananowa/33745.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlmąka PSZENNA pełnoziarnista (53,1 %), cukier, mąka kukurydziana (17,2 %), syrop glukozowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu* (5,6 %), substancja wzbogacająca (składnik mi(...)
price: 9,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Nestle_Nesquick_chocolate_cereal_platki_sniadaniowe/18616.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_mountain/20562.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_Instant_oatmeal/20563.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.htmlprice: 5,28 zł
PLN https://en.dodomku.pl/wheat_flour_flour_for_baking_homemade_bread_do_wypieku_domowego_chleba_TYP_1850/41291.html2026-08-10






Shopping Cart