Melvit oatmeal

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1479 kJ / 351 kcal |
| Tłuszcz | 7,1 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 56 g |
| - w tym cukry | 1,1 g |
| Błonnik | 9,7 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 0,02 g |
| Owies : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
- Marek , 2024-11-28 15:37:50Ok.
Mąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
price: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/28772.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart