Melvit Orcs to bake homemade bread

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/339 kcal |
| Tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 9,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
price: 13,25 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_wholemeal_spelled_flour_type_2000_BIO_typ_2000_BIO/37862.htmlprice: 6,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Spelled_Flour/45914.htmlprice: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/RadixBis_spelled_flour_type_700/49878.html2027-10-16
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart