Melvit Spelt bran roasted

otręby prażone z pszenicy orkisz
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1107 kJ / 267 kcal |
| Tłuszcz | 4,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Węglowodany | 18 g |
| w tym cukry | 2,1 g |
| Błonnik | 47 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | <0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
price: 2,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Sante_wheat_bran_150g/22792.htmlprice: 3,31 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_bran/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
price: 4,30 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_bran_wysokoblonnikowe_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
price: 4,76 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Organic_spelled_bran/40276.html2026-12-11
price: 3,89 zł
PLN https://en.dodomku.pl/40278/40278.html2026-12-17
price: 8,18 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planet_Oat_bran_BIO/40325.html2026-11-30
price: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.htmlprice: 6,27 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_4x100g_white/32483.htmlprice: 5,33 zł
PLN https://en.dodomku.pl/buckwheat_groats_roasted_4x100g/32497.htmlprice: 11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/rice_flour/37733.html






Shopping Cart