Melvit Trendy Lunch Basmati mix, beans, bell pepper, 4x80g curry

tradycyjny indyjski ryż Basmati 85%, suszona fasolka szparagowa 5%, suszona papryka 5%, suszona cebula 3%, curry 2%, kurkuma.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1500 kJ / 342 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 71 g |
| w tym cukry | 7,7 g |
| Błonnik | 4,0 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
ryż parboiled 85%, makaron vermicelli (z pszenicy durum) 6%, suszony zielony groszek 4%, marchew suszona 4%, bazylia 1%
price: 7,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_Trendy_Lunch_Mix_of_rice._vermicelli._peas._carrots._basil_4x80_g_ryz.vermicelli.groszek.marchew.bazylia_4x80_g/69459.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/parboiled_rice_4_bags/26346.htmlprice: 4,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Merchant_White_rice_4x100_g/27660.htmlprice: 6,81 zł
PLN https://en.dodomku.pl/natural_brown_rice_4_bags_torebki/30223.htmlprice: 6,11 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Parboiled_rice_Melvit_4x100/45519.htmlprice: 6,20 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_white_rice_4x100/45521.htmlprice: 7,52 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Instant_rice_flakes_blyskawiczne/48877.htmlprice: 3,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/oatmeal_Instant_blyskawiczne/18607.htmlprice: 5,13 zł
PLN https://en.dodomku.pl/potato_flour/25919.htmlprice: 6,42 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Melvit_beans_Giants/26116.htmlprice: 3,26 zł
PLN https://en.dodomku.pl/split_peas_._half/29753.htmlprice: 3,90 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Extra_fine_semolina/32389.html






Shopping Cart