Jamar multi-fruit marmalade

Jamar
44Jamar multi-fruit marmalade
Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Jamar multi-fruit marmaladeJamar multi-fruit marmalade
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

expiry date:

2027-05-31

pojemność

cena za kilogram

14,68 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716201494

5906716201494

price: 8,81 zł

8.81 PLN 2027-05-31 NewCondition
owoce mieszane (jabłka, aronie, czarne porzeczki, śliwki, truskawki), cukier, substancja żelująca: pektyny, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat, Sporządzono z 110 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia1080 kJ / 254 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany60 g
- w tym cukry60 g
Błonnik2,7 g
Białko<0,5 g
Sól0 g

Marmolada wieloowocowa Jamar to mix smaków soczystych polskich owoców, który wzbogaci każdą słodkość. Produkt szczególnie polecany jako nadzienie oraz dodatek do pieczywa.
Features:do ciast i wypieków, na pyszne śniadanie, pyszne nadzienie do wypieków
brand:Jamar
About the brand:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Legally regulated product name:Marmolada twarda z owoców mieszanych.
Storage:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na górze opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Type of packaging:Kubek
Producer's address:
Return address:
How to add an opinion ?

How to add an opinion?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Jamar Jamar Marmalade soft with Jamar Jamar Marmalade soft with
    wild rose 600 g
    15,82zł/kg

    price: 9,49 zł

    PLN
    1
    2
    expiry date 2027-07-31
    Stovit Stovit Multi-fruit Stovit Stovit Multi-fruit
    marmalade 240 g
    22,38zł/kg

    price: 5,37 zł

    PLN
    1
    4
    expiry date 2027-05-30
    Łowicz low-sugar jam , pineapple Łowicz low-sugar jam , pineapple
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar peach jam Łowicz low-sugar peach jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    expiry date 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    expiry date
    2027-05-30
    Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
    280 g
    25,86zł/kg

    price: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    expiry date 2027-03-30
    Łowicz low-sugar cherry jam Łowicz low-sugar cherry jam
    280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Łowicz low-sugar jam black Łowicz low-sugar jam black
    currant 280 g
    24,96zł/kg

    price: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    expiry date 2027-06-30
    Jamar Jamar grated marinated Jamar Jamar grated marinated
    beetroots 300 g
    14,43zł/kg

    price: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    expiry date 2027-12-31
    Jamar Jamar a vegetable mix of Jamar Jamar a vegetable mix of
    carrots and peas 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2028-12-31
    Jamar Jamar mixed vegetables Jamar Jamar mixed vegetables
    Carrots, Peas, Corn 470 g
    14,04zł/kg

    price: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    expiry date 2029-01-31
    Jamar Jamar, canned white beans Jamar Jamar, canned white beans
    400 g
    12,80zł/kg

    price: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    expiry date 2028-01-31
    Jamar Jamar Vegetable mix carrot Jamar Jamar Vegetable mix carrot
    peas 380 g
    14,92zł/kg

    price: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    expiry date 2027-04-30
    Jamar Jamar canned peas Jamar Jamar canned peas
    400 g
    9,40zł/kg

    price: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    expiry date 2027-07-31
    Shopping Cart
    zwiń koszyk
    Delivery 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5