grapeseed oil Monini grapeseed oil

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 3404 kJ |
| Wartość Energetyczna | 828 kcal |
| Tłuszcz w tym: | 92 g |
| Kwasy nasycone | 11 g |
| Jednonienasycone | 24 g |
| Wielonienasycone | 57 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry: | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E | 5 mg* |
| *42 % dziennej referencyjnej wartości spożycia |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
Delicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 31,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24655.htmlClassico Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nClassico jest od lat absolutnym bes(...)
price: 31,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/classico_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno/24675.htmlprice: 19,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planete_BIO_cold_pressed_rapeseed_oil_na_zimno_BIO/36885.htmlprice: 23,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/salad_oil_ecological_tloczony_na_zimno_BIO/37833.html2027-03-30
price: 29,84 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Oleofarm_Linseed_Oil_Cold_Pressed_na_zimno/43783.htmlprice: 19,61 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Planete_Bio_oil_for_cooking_and_frying_BIO_i_smazenia_BIO/46630.html2027-05-31
price: 16,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planete_sunflower_oil_BIO_virgin_virgin_BIO/46631.html2027-04-30
Delicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 44,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_liter_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24654.html2027-06-22






Shopping Cart