Monini extra virgin olive oil classico spray

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| Wartość Energetyczna | 3404 kJ |
| Wartość Energetyczna | 828 kcal |
| Tłuszcz w tym: | 92 g |
| Kwasy nasycone | 14 g |
| Jednonienasycone | 69 g |
| Wielonienasycone | 9 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry: | 0 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Witamina E | 17 mg* |
| *142 % dziennej referencyjnej wartości spożycia |
How to add an opinion?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
price: 19,73 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planete_virgin_coconut_oil_BIO_BIO/48801.htmlprice: 44,67 zł
PLN https://en.dodomku.pl/Bio_Planete_Shea_oil_refined_BIO_BIO/120742.html2027-06-30
price: 10,99 zł
PLN https://en.dodomku.pl/canola_oil/19864.htmlDelicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 44,16 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_liter_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24654.html2027-06-22
Delicato Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nOliwa extra vergine Delicato powsta(...)
price: 31,40 zł
PLN https://en.dodomku.pl/delicato_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_extra_virgin_._with_a_light_and_mild_taste_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno_Extra_Vergine/24655.htmlClassico Extra Vergine\nNajwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. \n\nClassico jest od lat absolutnym bes(...)
price: 31,59 zł
PLN https://en.dodomku.pl/classico_olive_oil_from_the_first_cold_pressing_z_pierwszego_tloczenia_na_zimno/24675.htmlOlej z pestek winogron Monini doskonale nadaje się do smażenia. Potrawy zachowują delikatny smak, są lekkie i chrupiące.\n\nOlej z pestek Monini idealny do...\n...smażenia, ..(...)
price: 17,32 zł
PLN https://en.dodomku.pl/grapeseed_oil_Monini_grapeseed_oil/24682.html






Shopping Cart