Monini Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.\n\nWystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
pojemność netto

pojemność netto

250 ml

data przydatności

expiry date:

2027-06-22

pojemność

cena za litr

99,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8005510006421

8005510006421

price: 24,85 zł

24.85 PLN 2027-06-22 NewCondition
oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia 98,5%, naturalny aromat pomarańczy 1,5%
Wartości odżywcze (%)(w 100 ml produktu)
Wartość Energetyczna 3389 kJ / 824 kcal
Białko 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Skrobia0 g
Tłuszcz, w tym: 92 g
kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
kwasy tłuszczowe jednonienasycone 69 g
kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9 g
Cholesterol 0 mg
Błonnik 0 g
Sód 0 g

Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine Monini o wyjątkowo przyjemnym, delikatnym smaku i aromacie pomarańczy jest szczególnie polecana do przygotowania sałatkowych dressingów, polania ryb, białego mięsa oraz ciast, które wymagają pomarańczowego posmaku. Jest też doskonała do risotto.
Wystarczy kilka kropel oliwy, aby nadać potrawom wyjątkowy i oryginalny smak.
brand:Monini
About the brand:W gamie produktów Monini odnajdziesz najbardziej autentyczne i charakterystyczne smaki włoskiej kuchni.
Legally regulated product name:Aromatyzowana oliwa z oliwek extra vergine o smaku pomarańczy
Other information:Poniżej 10°C może zmętnieć, lecz nie zmienia swojej wartości odżywczej. Po pewnym czasie, w temperaturze pokojowej powraca do swej klarowności.
Storage:Aby zachować oryginalny smak i aromat zaleca się zakręcić butelkę po każdym użyciu. Przechowywać w temperaturze pokojowej i chronić przed światłem.
Type of packaging:Butelka
Producer's address:Monini S.P.A. S.S. Flaminia km 129
Spoleto (PG)
Włochy
Butelkowane w: Contrada Coppa
71010 Carpino (FG)
Return address:MONINI Polska Sp. z o.o.
ul. Murawa 12-18
61-655 Poznań
Dołącz do Monini Polska na
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
basil virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-06-17
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml lemon 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-08-25
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
species of pepper virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml of 4 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-08-16
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
94,44zł/l

price: 23,61 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-12-18
Monini Monini flavored oil with Monini Monini flavored oil with
white truffle virgin olive oil ( Extra Virgin ) 250ml with 250 ml
99,24zł/l

price: 24,81 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-09-03
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,96zł/l

price: 22,99 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-24
Kujawski virgin oil with garlic Kujawski virgin oil with garlic
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-09-18
Kujawski virgin oil with basil Kujawski virgin oil with basil
250 ml
38,80zł/l

price: 9,70 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-06-30
Monini delicato olive oil from the Monini delicato olive oil from the
and mild taste first cold pressing (extra virgin ), with a light 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
2
expiry date 2027-11-06
Monini Monini Gran Fruttato Extra Monini Monini Gran Fruttato Extra
Vergine Extra Virgin Olive Oil 500 ml
58,28zł/l

price: 29,14 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-08-27
Monini classico olive oil from the Monini classico olive oil from the
first cold pressing 500 ml
62,52zł/l

price: 31,26 zł

PLN
1
3
expiry date 2028-01-27
Monini grape seed oil Monini grape seed oil
1 litr

price: 30,25 zł

PLN
1
6
expiry date
2027-11-22
Monini grapeseed oil Monini Monini grapeseed oil Monini
grapeseed oil 500 ml
36,38zł/l

price: 18,19 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-10-22
Monini Monini extra virgin olive Monini Monini extra virgin olive
oil classico spray 200 ml
89,00zł/l

price: 17,80 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-08-11
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
91,24zł/l

price: 22,81 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-04-22
Monini Monini Przyprawa na bazie Monini Monini Przyprawa na bazie
z oliwy 250 ml
98,64zł/l

price: 24,66 zł

PLN
1
1
expiry date
2027-12-10
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5