Nivea Baby Moisturizing Milk, gentle care

Nivea Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Nivea Baby Moisturizing Milk, gentle care Nivea Baby Moisturizing Milk, gentle care
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

51,56 zł / l

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017090344

5900017090344

price: 25,78 zł

25.78 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Parfum
Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Features:Od 1 dnia życia Pozwala skórze oddychać Nawilża, chroni i wzmacnia skórę Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E Tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci potwierdzona dermatologicznie Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Safety warning:Tylko do użytku zewnętrznego
brand:NIVEA
Other information:Product ID: 80520
Preparation and use:Rozgrzej niewielką ilość mleczka w dłoniach Delikatnie rozprowadź na skórze dziecka
Type of packaging:Butelka plastikowa
Country of origin:Polska
Producer's address:
Return address:
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Intensively moisturizing balm 300 ml
83,30zł/l

price: 24,99 zł

PLN
1
10
Bambino soap care for infants and Bambino soap care for infants and
children , 100g 100 g
51,40zł/kg

price: 5,14 zł

PLN
1
5
expiry date 2028-04-30
Ziaja Ziajka cream for the care of Ziaja Ziajka cream for the care of
children and infants from 1 day of age from birth 50 ml
143,80zł/l

price: 7,19 zł

PLN
1
5
expiry date
2029-02-28
Bambino bambi shampoo for children Bambino bambi shampoo for children
after 11th month 150 ml
45,53zł/l

price: 6,83 zł

PLN
1
2
expiry date
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

price: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra Hipp HiPP Sunscreen SPF50 +, Ultra
Sensitive from birth 30 ml
699,67zł/l

price: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Sun protection lotion Hipp HiPP Sun protection lotion
SPF50 +, Ultra Sensitive from birth 200 ml
244,95zł/l

price: 48,99 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea Soft Intensely Nivea Nivea Soft Intensely
moisturizing cream 300 ml
73,00zł/l

price: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Sun Lotion SPF 20 200 ml
261,30zł/l

price: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Sunscreen lotion SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

price: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Carotene tanning Nivea Nivea SUN Carotene tanning
oil Intense Bronze spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

price: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing Nivea Nivea MEN Sensitive Soothing
Aftershave Balm 100 ml
304,90zł/l

price: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

price: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

price: 11,32 zł

PLN
1
1
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5