Rafa Marinated Rolmops

Rafa
Rafa Marinated Rolmops  Rafa Marinated Rolmops
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-27

pojemność

cena za kilogram

20,51 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907442707540

5907442707540

price: 16,41 zł

16.41 PLN 2026-10-27 NewCondition
Rafa Reef Bismarck marinated Rafa Reef Bismarck marinated
expiry date 2026-10-27
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

price: 17,22 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-06
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

price: 23,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-19
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Rafa Rafa Koreczki herring in Rafa Rafa Koreczki herring in
Giżycko 230 g
43,43zł/kg

price: 9,99 zł

PLN
1
5
expiry date 2026-11-23
Rafa Rafa
0.182 g
14,94zł/kg

price: 7,26 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-10-30
Rafa Herring fillets baked in Rafa Herring fillets baked in
vinegar 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-03
Rafa Reef Herring corks with Rafa Reef Herring corks with
mushrooms 200 g
44,45zł/kg

price: 8,89 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-12
Rafa Rafa Cold-smoked Atlantic Rafa Rafa Cold-smoked Atlantic
salmon lobe, vacuum packed 0.170 g
29,61zł/kg

price: 23,34 zł

PLN
1
3
expiry date
2026-10-23
Rafa Makrela wędzona na gorąco Rafa Makrela wędzona na gorąco
0.289 g
19,40zł/kg

price: 22,34 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-10-16
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5