Seko
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

expiry date:

2026-11-19

pojemność

cena za kilogram

29,09 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902353006102

5902353006102

price: 23,27 zł

23.27 PLN 2026-11-19 NewCondition
Zalewa octowa 59 % [woda, ocet spirytusowy, cukier skarmelizowany (cukier, woda), cukier, sól, regulator kwasowości: kwas mlekowy; substancja konserwująca: benzoesan sodu; substancje słodzące: sacharyny, acesulfam K; ekstrakt kolendry, aromaty], filety z makreli ze skórą smażone 40 % [filety z makreli (Scomber scombrus), mąka pszenna, olej rzepakowy], cebula marynowana (cebula, woda, sól, regulator kwasowości: kwas octowy)
Rafa Reef Bismarck marinated Rafa Reef Bismarck marinated
expiry date 2026-10-27
Rafa Rafa Marinated Rolmops Rafa Rafa Marinated Rolmops
800 g
20,51zł/kg

price: 16,41 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-10-27
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

price: 17,22 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-06
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

price: 15,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date 2026-10-24
Seko Seko Ryba z warzywami Seko Seko Ryba z warzywami
w galarecie 200 g
48,30zł/kg

price: 9,66 zł

PLN
1
6
expiry date
2026-10-31
Seko Seko Makrela z warzywami Seko Seko Makrela z warzywami
200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-17
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date
2026-11-28
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
220 g
50,77zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-08
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
expiry date
2026-11-01
Seko Seko Filety śledziowe solone Seko Seko Filety śledziowe solone
250 g
40,52zł/kg

price: 10,13 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-11-15
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5