Seko Parowane kawałki srebrzyka z dodatkiem warzyw, a wszystko zalane delikatną galaretą.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

expiry date:

2026-10-31

pojemność

cena za kilogram

48,30 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902353001398

5902353001398

price: 9,66 zł

9.66 PLN 2026-10-31 NewCondition
Parowane kawałki srebrzyka 30% z warzywami konserwowymi 15% w galarecie 55%. Produkt pasteryzowany. Składniki: woda, kawałki srebrzyka (Argentina silus), marchew, groszek, kukurydza, sól, żelatyna wieprzowa, ocet spirytusowy, cukier, warzywa suszone (marchew, seler, cebula, pietruszka), ekstrakty przypraw, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; suszona natka pietruszki, przyprawy, aromaty. Produkt może zawierać ości. Wydzielający się na powierzchni tłuszcz jest naturalnie zachodzącym efektem procesu pasteryzacji. Produkt może zawierać: skorupiaki, jaja, gorczycę, soję, mleko i gluten (z pszenicy i owsa).
Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 232 kJ/ 55 kcal Tłuszcz 1,0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g Węglowodany 1,9 g w tym cukry 1,3 g Białko 9,6 g Sól 1,7 g Kwasy tłuszczowe Omega-3 0,2/100 g
Parowane kawałki srebrzyka z dodatkiem warzyw, a wszystko zalane delikatną galaretą.
Seko Seko Makrela z warzywami Seko Seko Makrela z warzywami
200 g
59,95zł/kg

price: 11,99 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-17
Lisner rolled herrings in the Lisner rolled herrings in the
aromatic spicy marinade 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
1
expiry date 2026-10-27
Lisner Lisner
expiry date 2026-10-31
Lisner Rural herring fillets in Lisner Rural herring fillets in
oil with onion 600 g
36,65zł/kg

price: 21,99 zł

PLN
1
11
expiry date 2026-11-22
Lisner Lisner Bismarck Herring Lisner Lisner Bismarck Herring
slices in aromatic vinegar and spice 400 g
36,53zł/kg

price: 14,61 zł

PLN
1
3
expiry date 2026-11-20
Rafa Herring fillets baked in Rafa Herring fillets baked in
vinegar 1 kg

price: 21,99 zł

PLN
1
2
expiry date 2026-11-03
Seko Seko Ryba po Grecku Seko Seko Ryba po Grecku
ze śledziem 500 g
30,30zł/kg

price: 15,15 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-19
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date 2026-10-24
Seko Seko Płaty śledziowe Seko Seko Płaty śledziowe
opiekane 800 g
21,53zł/kg

price: 17,22 zł

PLN
1
5
expiry date
2026-11-06
Seko Seko Ryba po grecku Seko Seko Ryba po grecku
expiry date
2026-11-28
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
220 g
50,77zł/kg

price: 11,17 zł

PLN
1
4
expiry date
2026-12-08
Seko Seko Koreczki śledziowe Seko Seko Koreczki śledziowe
expiry date
2026-11-01
Seko Seko Filety z makreli Seko Seko Filety z makreli
800 g
29,09zł/kg

price: 23,27 zł

PLN
1
2
expiry date
2026-11-19
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5