Stovit with strawberry jam

Stovit
Stovit with strawberry jamStovit with strawberry jam
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

expiry date:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

Country of origin

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295003679

5903295003679

price: 9,51 zł

9.51 PLN 2027-09-30 NewCondition
truskawki, C: cukier i/lub S: syrop glukozowo-fruktozowy (kod na wieczku), substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 38 g na 100 g produktu
Gluten : Nie zawiera
Stovit
Legally regulated product name:Konfitura z truskawek. Niskosłodzona. Produkt pasteryzowany, bezglutenowy.
Storage:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Type of packaging:Słoik
Country of origin:Polska
Producer's address:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Return address:
Łowicz low-sugar jam with forest Łowicz low-sugar jam with forest
fruits 240 g
59,88zł/kg

price: 14,37 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-02-28
Łowicz low-sugar blueberry jam Łowicz low-sugar blueberry jam
expiry date 2027-05-30
Łowicz low-sugar strawberry jam Łowicz low-sugar strawberry jam
240 g
45,29zł/kg

price: 10,87 zł

PLN
1
5
expiry date 2027-06-30
Herbapol Herbapol jam with cherry Herbapol Herbapol jam with cherry
extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
8
expiry date 2028-03-30
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
strawberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
6
expiry date 2027-11-30
Herbapol Herbapol jam with Herbapol Herbapol jam with
raspberry extra low-sugar 240 g
35,50zł/kg

price: 8,52 zł

PLN
1
10
expiry date 2028-07-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
7
expiry date
2027-05-30
Hektor Hektor Konfitura Hektor Hektor Konfitura
z truskawek 330 g
24,21zł/kg

price: 7,99 zł

PLN
1
4
expiry date
2027-04-30
Stovit Stovit Black currant jam Stovit Stovit Black currant jam
with no added sugar 250 g
41,80zł/kg

price: 10,45 zł

PLN
1
3
expiry date
2027-09-30
Stovit Stovit Strawberry jam Stovit Stovit Strawberry jam
without added sugar 250 g
37,52zł/kg

price: 9,38 zł

PLN
1
1
expiry date 2027-09-30
Stovit Stovit Apricot jam without Stovit Stovit Apricot jam without
added sugar 250 g
37,84zł/kg

price: 9,46 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-09-30
Stovit Stovit Cherry jam without Stovit Stovit Cherry jam without
added sugar, with xylitol 250 g
41,56zł/kg

price: 10,39 zł

PLN
1
2
expiry date
2027-12-30
Stovit Stovit Blackcurrant jam Stovit Stovit Blackcurrant jam
expiry date
2027-03-30
Stovit Stovit Multi-fruit Stovit Stovit Multi-fruit
marmalade 240 g
22,38zł/kg

price: 5,37 zł

PLN
1
4
expiry date 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

price: 1,15 zł

PLN
1
58
expiry date
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

price: 10,88 zł

PLN
1
1
expiry date
2026-11-30
Shopping Cart
zwiń koszyk
Delivery 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5